Букети з гілок та маленькі дерева: декор столу

Гілки чагарників та дерев – універсальний природний матеріал для прикраси святкового столу до будь-якої події. Додавши живі квіти, ви отримаєте невелике пахуче деревце, а за допомогою скляних підвісок та свічок композиція заграє різнокольоровими відблисками.

Такі центральні прикраси столу популярні на святкуваннях весілля як символ вічного життя, безсмертя та кохання. Дерево з гілок манзаніти, одягнене в шовкову блискучу тканину біля основи, усипане квітками і стеклярусом зі старої люстри, додасть витонченого шарму декору весільного столу. У наших широтах гілляста манзаніта не росте, але завжди можна знайти гідну альтернативу.

На гілочки можна повісити невеликі таблички, щоб гості залишали на них свої побажання.

Процес створення композиції дуже простий: до основи з пінопласту, дерева або іншого матеріалу приклеюються гілки, а сама хрестовина драпірується тканиною. Більш детально можна прочитати на домашнійліс.

Мені як вихідний матеріал для подібних виробів дуже подобаються гілки суничника (у народі - безсоромниці), що росте в Криму. Відсутність кори, ніжні світло-рожеві відтінки та плавні вигини гілок чудово виглядатимуть у будь-якому інтер'єрі.

Створити мініатюрне дерево можна, просто поставивши гілочки у високу вазу. Увечері такий гіллястий букет можна прикрасити свічками-таблетками в підвісних і настільних свічниках - вийде справді чарівна та романтична атмосфера.

Якщо місце на столі дозволяє, то гарну, витончену гілочку можна просто покласти поряд зі столовими приладами.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *