Гілки як натуральна прикраса стін та стель

Натуральні декоративні елементи та дари природи, що використовуються в прикрасі інтер'єру кімнат, створюють ауру природної краси, простоти та легкості, гармонії та поєднання з природою, привносять частинку лісу чи морського берега до приміщення. У попередній статті ми розглядали гілки дерев в інтер'єрі, і сьогодні ця колекція ідей для дому поповниться новими задумами з використанням гілок та чагарників.

Декор інтер'єру гілками дерева цікавий своєю природною природністю. Для створення цікавої прикраси вам не знадобляться спеціальні знання, зусилля чи багато часу. Головне - побачити у звичайній гілці, чагарнику або корчі її творчу сутність, помітити незвичайну форму, плавність ліній, химерні сплетення та органічно вписати у ваш інтер'єр кімнати.

Основне правило, якого потрібно дотримуватися – дерево має бути сухим та чистим. Можна використовувати фарби або лак для зміни кольору гілочки, але, на мій погляд, немає нічого кращого за натуральний колір і текстуру дерева.

Великі, високі та розгонисті гілки чудово виглядатимуть на стінах або стелі. Причому крім декоративної функції вони можуть бути світильниками, свічниками та гачками для одягу, біжутерії та аксесуарів.

Ще кілька «гіллястих» ідей подивіться, будь ласка, у галереї:

branch-decor-wall-05 branch-decor-wall-06 branch-decor-wall-07 branch-decor-bed-01 branch-decor-bed-02 branch-decor-ceiling-02 branch-decor-ceiling-03 branch-decor-ceiling-09 branch-decor-wall-03 branch-decor-wall-04

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Ветви как натуральное украшение стен и потолков”

  1. Andrey

    Дуже незвичайно та красиво! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *