Двоярусні та розсувні ліжка-лофт для дітей та підлітків

Це у дорослих, як правило, є окремо спальня, вітальня та робочий кабінет, а от у дітей усі ці зони мають уміститися в одній дитячій кімнаті невеликого розміру. І спальна зона займає максимальний відсоток корисної площі. А якщо в кімнаті живе дві дитини?

bunk-beds-and-lofts-designs-03

Найбільш поширеним варіантом організації спальних місць для двох дітей є двоярусне ліжко. Стандартний варіант «як у таборі» розглядати не будемо, краще подивимося на оригінальні та дуже гарні рішення компанії Tumidei.

Головною особливістю колекції незвичайних ліжок для дітей та підлітків є те, що дизайнери постаралися спроектувати меблі так, щоби заощадити простір у маленькій кімнаті.

bunk-beds-and-lofts-designs-09

Основний прийом — дворівневі моделі меблів і максимальне освоєння вертикального простору. Наприклад, гардеробні шафи та два робочі столи піднято на своєрідний постамент, під який ховаються два розсувні ліжка, звільняючи простір вдень.

ліжка - горища для дитячих кімнат

У цьому варіанті ліжка також піднято над підлогою, і хоч вони нікуди не ховаються, зате під кожним спальним місцем у дитини є своя невелика шафа для речей. Зверніть увагу, що в даній моделі є третє ліжко, яке висувається з-під робочого місця дітей і може служити диваном і затишним місцем для ігор.

Ще варіант ліжок – лофт, під якими є вільний простір для ігор та розваг, а навчальні столи дітей також піднято на рівень вище. Сходи, що ведуть нагору, є шафкою — кожна сходинка може вмістити чимало дитячих речей!

bunk-beds-and-lofts-designs-07

Яскраві кольори меблів та живі відтінки аксесуарів створюють позитивну, радісну та веселу атмосферу в кімнаті, що напевно припаде до душі як дітям, так і дорослим.

bunk-beds-and-lofts-designs-08 bunk-beds-and-lofts-designs-11 bunk-beds-and-lofts-designs-06

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Двухъярусные и раздвижные кровати-лофт для детей и подростков”

  1. Ольга

    де такі можна купити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *