Пасхальні яйця з мозаїки своїми руками

Незмінним символом та атрибутом Великодня здавна є фарбовані крашанки. Їх можна прикрашати як традиційними способами, так і вельми оригінальними, сучасними та незвичайними. Оскільки Великдень – сімейне свято, то й займатиметься декором яєць добре всім разом із дітьми. У цій статті пропонуємо майстер-клас: як прикрасити великоднє яйце мозаїкою.

майстер клас великодне яйце з мозаїкою своїми руками

Підготуйте парну кількість яєць. Половину з них ми прикрасимо, а решту потрібно буде використовувати для приготування великодніх страв, наприклад, для салату або начинки для пиріжків. Зваріть як мінімум чотири яйця білого кольору та відкладіть їх убік. Ще чотири яйця зваріть з будь-якими харчовими барвниками, які перед Великоднем продаються удосталь у будь-якому магазині.

оригінальний декор великодніх яєць

Очистіть два білих і два кольорові яйця від шкаралупи. Намагайтеся знімати кожну шкаралупу великими частинами. Самі яйця сміливо ріжте в салат, а для роботи зі шкаралупою кличте помічників! Приготуйте клей та зубочистки (або тонкі пензлики), а також м'яку ганчірочку, якою можна витирати надлишки клею.

мозаїчна прикраса великодніх яєць

Візьміть ціле біле яйце та кольорову шкаралупу. Відламуйте невеликі шматочки від шкаралупи та наклеюйте їх на аналогічну частину цілого яйця. Тобто закруглені шматочки верхньої частини шкаралупи - на верх яйця і таке інше.

декор великодніх яєць своїми руками

Між деталями такої мозаїки залишайте невеликі відстані, щоб вийшла імітація «плямистого» яйця. Зовсім необов'язково, щоб частини мозаїки ідеально підходили як деталі пазла.

декор великодніх яєць своїми руками

Робота, звичайно, скрупульозна і вимагає уваги та посидючості, але результат того вартий! Сподіваємося, цей майстер клас допоможе вам зробити дивовижні крашанки з мозаїкою!

прикрашаємо великодні яйця мозаїкою

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *