Підйомне ліжко - горище для економії простору

Стандартна квартира старого планування, в якій проживає сім'я з дітьми, зазвичай залишає мало варіантів для фантазії, розміщення меблів і просторого облаштування всіх житлових зон. Адже боротьба триває майже за кожен сантиметр корисної площі! Французька компанія Espace Loggia пропонує цікаве вирішення проблеми обмеженого простору: можна використовувати стелю, щоб сховати меблі, які зараз не потрібні! Йдеться про підвид поширеного ліжка-горища.

мобільне ліжко горище для дорослих

Зазвичай ліжко горище має стаціонарний пристрій, місце для сну піднято на комфортну висоту, а під ним можуть розташовуватися робоче місце, диван чи шафи. Запропонований дизайнерами Espace Loggia варіант – мобільний. Ліжко може розташовуватися в будь-якій зоні кімнати, включаючи вузьке та буквально крихітне місце. Вона встановлюється на вертикальних планках, що закріплені на стіні. Між цими планками можуть розташовуватися полички чи шафки.

«Розумна» система дозволяє піднімати та опускати ліжко горище легким рухом руки, практично не докладаючи зусиль. З цим завданням упоратися навіть дитина. Таким чином, ліжко горище займає місце антресолі прямо під стелею. Коли приходить час для сну, ліжко разом з матрацом та постільною білизною опускається до певного рівня над підлогою та додатково фіксується висувними ніжками для надійності та стійкості. Якісна та красива постільна білизна не тільки дасть змогу добре відпочити вночі, але й прикрасить інтер'єр. Різноманітні забарвлення, візерунки, орнаменти та 3D принти дозволять підібрати білизну під стиль інтер'єру.

ліжко горище в опущеному стані

Під ліжком можуть залишатися невисокі предмети меблів, наприклад тумби, диван або комод. Мобільні ліжка представлені як стандартні, так і можуть бути виготовлені на замовлення споживача. В асортименті компанії є ліжка горища як для дітей, так і для дорослих, включаючи розмір king size.

ліжко горище трансформер біле

підйомне ліжко горище

Прекрасне, стильне та сучасне рішення для малогабаритних квартир!

mobile-loft-bed-08 mobile-loft-bed-07 mobile-loft-bed-06 mobile-loft-bed-05 mobile-loft-bed-04 mobile-loft-bed-03

Зберегти та поділитися:


Читайте також: