Креативні декоративні паркани для дому та саду

Багато власників дачі або заміського будинку роблять паркани, огорожі та огорожі клумб своїми руками, не вдаючись до допомоги фахівців. Варто зауважити, що будь-яка огорожа на ділянці є ще й частиною ландшафтного дизайну, а якщо вона зроблена вручну – то й предметом гордості власника. Якщо ви робите декоративні паркани для свого саду чи будинку, то дайте волю фантазії та творчим талантам!

паркан у вигляді клавішМабуть, найпростіший спосіб прикрасити звичайний дерев'яний паркан – розмалювати його або яскраво розфарбувати. Огорожа ділянки може перетворитися на клавіші піаніно, гральні карти, кольорові олівці, кумедних чоловічків та багато іншого.

паркан-гральні карти своїми руками розмальований паркан своїми руками паркан у вигляді олівців яскравий паркан своїми руками

Старі двері та непотрібні вікна зі стулками, пофарбовані в соковиті кольори, стануть відмінним захистом від сторонніх очей.

паркан із дверей

Напевно власники прокатів лижного спорядження не знають, куди подіти поламані та зношені лижі. Ось чудова ідея!

паркан із лиж своїми рукамиНастав час згадати уроки праці з випилювання лобзиком!

фігурний паркан своїми рукамиПриголомшлива, але досить трудомістка ідея - використовувати старий непотрібний мотлох як огорожу клумби або газону у рулонах http://green-art.in.ua/gazony/. Залізні інструменти, деталі різних машин та верстатів за допомогою зварювання кріпляться до металевих рейок та між собою.

паркан з різного мотлоху

Таким же чином можна прикрасити паркан деталями велосипедів – старі рами та колеса знайдуть своє друге життя!

паркан своїми руками з велосипедних деталей

Різнокольорові промінчики сонця, що проникають у дворик через паркан – дивовижне видовище! У звичайній дерев'яній огорожі зробіть невеликі отвори і помістіть туди кольорове скло або плівку.

дерев'яний паркан зі скляними вставками

Сучасний і незвичайний спосіб відокремити обідню зону в саду – великі квадратні бруски, встановлені по спадаючій плавній лінії.

декоративний паркан із брусків

Декоративний паркан зі скляних пляшок від вина чи пива надасть куточку двору вашої дачі незвичайного та своєрідного вигляду. Вибір гармонійних кольорів скла, а також нестандартних форм пляшок зроблять паркан справжнім твором дачного мистецтва. Усі пляшки насаджені на сталеву опору. Для цього вам знадобиться склоріз, щоб зробити відповідний отвір у днище пляшки. Другим варіантом з'єднання склотари може бути суперклей. У будь-якому випадку такий паркан носить більше художній, декоративний характер. Влучення в нього м'яча може всипати землю безліччю осколків.

паркан зі скляних пляшок

паркан зі скляних пляшок

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *