Ванна кімната з сауною: варіанти дизайну

Вже давно сауна не є масивною дерев'яною спорудою, яку потрібно виносити на присадибну ділянку чи підвал будинку. Ванна кімната з сауною - сучасне рішення для просторих приміщень, в яких компактні сауни вільно розміщуються, делікатно та органічно вписуючись в інтер'єр.

ванна кімната з сауноюНі для кого не секрет, що парна допомагає відновити та покращити загальний стан організму, оскільки сприяє нормалізації процесу обміну речовин, профілактиці цілого ряду захворювань, а також розслабленню та зняттю стресу, що для швидкого та суєтного способу життя дуже важливо. Не завжди є можливість і бажання їхати кудись у сауну, але якщо сауна буде завжди у Вашому розпорядженні будинку? Звичайно, це рішення досить затратне, але, зрештою, йдеться про Ваше здоров'я та здоров'я близьких.

дизайн ванної кімнати з сауноюНині чимало виробників та дизайнерів пропонують оригінальні рішення, що дозволяють розмістити сауну навіть у міській квартирі. Встановити парну можна не тільки у ванній, але й у будь-якій нежитловій кімнаті, наприклад, на кухні, балконі, коридорі. Головне, щоб за стіною було підведення води, а для стін зробити два шари теплоізоляції та додатково вентиляцію.

Магазини пропонують як готові кабінки з усім необхідним, так і окреме обладнання, що дає змогу змонтувати сауну на місці з урахуванням особливостей планування приміщення. Для невеликої ванни ідеально підійде кутова сауна для двох осіб. Місця вона займе трохи більше душової кабінки.

дизайн ванної кімнати з сауноюУ пристрої сауни немає нічого складного: дерев'яна кабіна з тепло- та гідроізоляцією, спеціальне обладнання у вигляді печі та розбризкувача, лавки всередині кабіни та двері. Для безпеки двері повинні бути повністю прозорими (з вогнетривкого скла), або мати скляне віконце. Часто саме двері стають головним декоративним елементом сауни, де може розігратись фантазія дизайнера.

дизайн ванної кімнати з сауною

Кабіна сауни складається із двох дерев'яних обшивок. Для внутрішньої обшивки потрібні породи дерев, що не виділяють смолу при нагріванні та стійкі до впливу вологи. Це може бути осика, липа чи африканський дуб. Зовнішнє оздоблення зазвичай виконується з деревини хвойних порід.

домашня сучасна саунаЯкщо ви вирішили зробити ванну кімнату з сауною, то необхідно отримати дозвіл декількох інстанцій.

домашня сауна у ванній

Піртеся на здоров'я!

дизайн сауни у ванній кімнаті компактна сауна у ванній кімнаті компактна сауна у ванній кімнаті

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *