Перфоровані металеві меблі In the Fog

В останні роки техніка «омбре» (плавний перехід від світлих до темних відтінків) стала дуже популярним трендом у моді, індустрії краси та дизайну. Молодий український дизайнер Дмитро Козиненко із Києва використовує цю техніку у своєму унікальному стилі. Його металеві меблі In the Fog (У тумані) нагадують висотки та хмарочоси мегаполісу, оповитого густим серпанком.

перфоровані металеві меблі In the FogТакий незвичайний ефект «розчинення» у тумані досягається насамперед за рахунок особливого підходу до обробки матеріалу. Корпус кожного предмета виконаний із тонкого металевого листа, на якому виконана перфорація, тобто у металі вирізані кола. Їхній діаметр рівномірно збільшується в міру наближення до краю предмета і здається, ніби він зникає буквально на очах. Від повного злиття із стіною предмети утримує колір. Металеві меблі виконані як у нейтральних кольорах – чорному та відтінках сірого, так і яскравих, насичених жовтим, бірюзовим, коричневим, червоним. Цікаво, що перфорація дає оптичну ілюзію. Здається, що і фарбування полиць виконано в техніці омбре, але насправді колір рівномірний і тільки різниця діаметрів отворів дає такий ефект.

стелажі in the fog Дмитрий Козиненко У колекцію входять різні металеві меблі: стелажі різних розмірів, горизонтальні та вертикальні полиці настінні, а також письмовий стіл. Мінімалізм, практичність та функціональність дозволяють таким системам зберігання стати вдалим рішенням для інтер'єрів у скандинавському стилі або хай-тек.

полиці in the fog Дмитро Козиненко настінні полиці з градієнтною перфорацією In the FogЯкщо ми вже заговорили про туман і повітря, то якраз до речі згадати про спекотне і задушливе міське літо. Подбайте про купівлю та якісну установку кондиціонера в будинок або офіс заздалегідь. Інтернет магазин www.kievkomfort.com.ua надає широкий асортимент побутових та промислових кондиціонерів та іншої кліматичної техніки.

серія меблів із металу з перфорацією від Дмитра Козиненка стелажі з градієнтною перфорацією від Дмитра Козиненка металеві книжкові полиці з перфорацією

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *