Скульптури з іграшок та мотлоху Роберта Бредфорда

Британський художник Роберт Бредфорд (Robert Bradford) створює різноманітні скульптури з іграшок, пластикових деталей та іншого непотрібного мотлоху. Багато скульптур викликають широкий спектр емоційних реакцій у суспільстві. Поряд із нешкідливими собачками та кроликами художник створює скульптури з іграшок, що зображують ангелів смерті, автомати Калашнікова, технороботів та інших складних персонажів. До речі, деякі з них досягають заввишки двох метрів! 

скульптура з іграшок та пластикових деталей robert bradford

І все це — із забутих, викинутих і непотрібних дитячих іграшок, а також із різних пластикових деталей та сміття. Дизайнер використовує клей, щоб з'єднати знахідки зі звалищ-розпродажів і створити напрочуд докладну скульптуру людини чи тварини. У деяких примірниках кількість використаних деталей сягає трьох тисяч і більше.

собака - скульптура з іграшок та прищіпок

робот - скульптура з іграшок та мотлоху

Звичайно, через те, що іграшки різного розміру і часто не мають одне до одного жодного стосунку, самі скульптури виходять не дуже гарними та правильними з естетичної точки зору. Пропорції не до кінця дотримані, а руки та ноги можуть бути різної довжини. Тим не менш, роботи дизайнера користуються популярністю, а багато скульптур з іграшок продано за 13 000 євро!

заєць - скульптури з іграшок та непотребу

ангел смерті - скульптури з іграшок та непотребу

Кожна така скульптура – повністю ручна робота. Кропотлива праця потребує уваги, посидючості та терпіння. Та й сам процес важливий з екологічного погляду, адже дизайнер фактично переробляє непотрібні старі матеріали на нові. І це може кожен!

мопс - скульптури з іграшок та мотлоху

ангел смерті - скульптури з іграшок та непотребу

собака - скульптура з м'яких іграшок

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *