Шпаківня - гуртожиток для птахів

Птахів у Лондоні дуже багато, а дерев – обмаль. Тому розраховувати кожній пташиній родині мати по особистому шпаківні на власному дереві — не доводиться. Схоже на глобальну людську проблему, га?

Але група лондонських дизайнерів London Fieldworks вирішила спробувати допомогти птахам і створити кожній окремій шпаківні. Проект Spontaneous City in the Tree of Heaven, власне, і є пташиним гуртожитком.
шпаківня London Fieldworks

Нові концепції створення житла стосуються не лише квартир та будинків для людей. Лондонські художники розробляють та реалізують свій проект зі створення масових шпаківень уже два роки. Причому досягли дуже цікавих результатів.

шпаківня London Fieldworks

Діти з London Fieldworks встановлюють на дерева цілі грона шпаківень різних форм та розмірів. Причому вони кріпляться гумками, так що при зростанні дерева ці пташині містечка розширюватимуться.

шпаківня від London Fieldworks

Такі шпаківні також є оригінальною прикрасою парку, повноцінною «живою» скульптурою на дереві, наповненою пташиним щебетанням.

Дякуємо дизайнерам за цей цікавий проект, за можливість ще раз подивитися на своє життя збоку. Адже цей пташиний мурашник – точна копія наших багатоповерхівок, до яких ми звикли.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *