Дизайнерські книжкові полиці з книг

Яка доля може чекати на старі та непотрібні книги, які, до того ж, не становлять особливої історичної чи художньої цінності? Пильні полиці бібліотек чи повна переробка. Дизайнер Джим Розена (Jim Rosenau) вважає, що такі книги можуть і повинні тішити власників і надалі. Він робить унікальні книжкові полиці із книжок!

книжкові полиці з книг Jim Rosenau

Відбувається невелика перестановка ролей — старі книжки стають полицями інших, нових книжок. Зібрані оригінальним способом і скомбіновані з іншими предметами, такі книжкові полиці з книг стануть цікавою тематичною прикрасою будь-якого інтер'єру і чудово впишуться в домашню бібліотеку, робочий куточок або класичну вітальню.

книжкова полиця з книг із віночком

Іноді послідовність назв на корінцях книг розповідає свою історію, тоді як в інших випадках загальна естетична тема пов'язує складові книжкової полиці — колір, контрастність, ширина книг надають особливого стилю та характеру. Сам термін «книжкова полиця» таким чином знаходить новий додатковий зміст — полиця для книг та з книжок!

дизайнерські книжкові полиці із книг

У деяких випадках при створенні шаф, полиць та інших виробів дизайнер використовує цілі книги, тобто зі сторінками всередині, але для несучих конструкцій і функціональних деталей у хід йдуть тільки тверді палітурки книг, які маскують дерев'яну дошку всередині.

вішалки - полиці з книг

Колекція перетворених книг отримала назву This Into That (Це в те), до якої входять не лише книжкові полиці з книг, а й повноцінні стелажі, шафи, вішалки, столи, подарунки та сувеніри!

стіл із книг, This into that

Всі предмети інтер'єру з книг дуже міцні та здатні витримати вагу багатотомної енциклопедії. Звичайно, обкладинку книг нелегко відремонтувати, тому до таких полиць потрібно дбайливо ставитись. Для очищення краще користуватися пилососом або сухою ганчіркою, в крайньому випадку ледь вологою. Полиці потрібно оберігати від попадання води та прямого сонячного світла, від якого потьмяніє будь-яка обкладинка.

І, звичайно, можна спробувати змайструвати таку полицю з книг чи їхніх корінців своїми руками! Наприклад, із 65 томів Великої радянської енциклопедії, Капіталу чи праць марксизму-ленінізму можна зробити повноцінну шафу — стінку не лише для книг!

книжкові стелажі своїми руками із книг

книжкові полиці з книг із вішалкою

полиця своїми руками зі старих книг

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *