Незвичайні пуфи та подушки Chicsindesign

Легкий спосіб оживити та оновити інтер'єр – додати кілька яскравих елементів, наприклад, декоративних подушок або пуфів, і не просто з цікавими візерунками чи малюнками, а й оригінальної форми.

Дизайнерська компанія з Гонконгу Chicsindesign спеціалізується на незвичайних м'яких елементах інтер'єру, здатних здивувати, налякати чи викликати посмішку. Наприклад, такий живий пуф для сидіння у вигляді сплячого ведмедя гризли.

пуф bear від chicsindesign

Здалеку пуф-ведмідь виглядає дуже натуралістично, начебто справжній дикий звір вийшов із лісової хащі, щоб солодко задерти годинку у вас у кімнаті чи саду. Та й ваш відпочинок на великій ведмежій подушці буде затишним і спокійним, як у теплій барлозі ведмедика.

відпочинок на пуфі Bear

Оригінальна знахідка як для декорування інтер'єру дитячої кімнати, так і для віталень та спалень дорослих або заміських будинків та дач.

м'який пуф Bear

А щоб підтримати лісову тему дикої природи, можна прикрасити інтер'єр довгастими пуфами-подушками у вигляді колод берези чи сосни.

декоративні подушки - колоди від chicsindesign

Всі подушки і пуфи chicsindesign пов'язані з трикотажу. Крім лісової серії в асортименті є досить оригінальних форм та різноманітних розмірів подушок, наприклад, у вигляді шматка м'яса, автомобільного колеса або пачки грошових банкнот.

подушка - колода поблизу

декоративна подушка у вигляді банкнот

декоративна подушка у вигляді автомобільного колеса

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *