Набір пуфів для економії простору

Якщо площа Вашої квартири досить скромна, а Ви славитеся гостинністю і часті візити компанії друзів – не рідкість, тоді питання комфортного розміщення гостей коштує досить гостро. Цю проблему досить оригінальним і простим способом пропонує вирішити канадська студія Cumulus Project, дизайнери якої вигадали набір пуфів, що практично не займають місця.

набір пуфів для економії місця

Концепт цих м'яких меблів натхненний відомою дитячою розвиваючою іграшкою — кольоровою пірамідкою. Складені пірамідою пуфики в кутку кімнати є скульптурний декораторський предмет інтер'єру, яскравий, соковитий і радісний. Під час візиту друзів та близьких пірамідка з легкістю перетворюється на м'які та комфортні сидячі місця на підлозі для п'яти осіб, а підставка на коліщатах чарівним чином стає низьким столиком!

набір пуфів для економії місця

набір пуфів для економії простору

Набір пуфів у вигляді пірамідки стане відмінним рішенням для дитячої кімнати, а також для дитячих садків та клубів, що розвивають! Для гостя, що затримався, пуфи можуть перетворитися на не дуже комфортне, але спальне місце! Все ж таки краще, ніж спати просто на підлозі.

набір пуфів у вигляді піраміди

Ідею промислових дизайнерів можна використовувати для створення подібного яскравого набору пуфів своїми руками. Столик на коліщатках і м'які пуфи стануть у нагоді як у міській квартирі, так і на дачі.

набір пуфів у вигляді піраміди

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *