Настінна вішалка для капелюхів своїми руками

Якщо у вас є навіть невелика колекція капелюхів і кепок, рано чи пізно виникає питання, де їх зберігати. Не завжди вистачає місця на верхніх полицях шафи, а швидко знайти потрібне середовище коробок буває складно. Тому пропонуємо розмістити всі головні убори на очах! Проста настінна вішалка для капелюхів не тільки зручна, але й прикрасить стіну передпокою чи спальні.

Зміст:

  1. Інструменти та матеріали.
  2. Як зробити настінну вішалку для капелюхів у мінімалістичному стилі.

настінна вішалка для капелюхів своїми руками

Інструменти та матеріали:

  • мідну (опції: сталеву або пластикову) порожнисту трубу;
  • мотузку;
  • ножиці;
  • прищіпки.

Вішалка для капелюхів своїми руками - хід роботи:

? Крок 1. Стильно виглядає мідна труба, але можна взяти пластикову водопровідну або сталеву та просто пофарбувати її фарбою мідного (або будь-якого іншого кольору).

? Крок 2 Продумайте як і на якій висоті кріпиться вішалка на стіні (стелі). Тому просмикніть мотузку в трубу, простягніть її і відріжте необхідну довжину. Добре використовувати мотузку з натурального волокна – виглядає естетично та приємно.

настінна вішалка для капелюхів своїми руками

? Крок 3 Потім зав'яжіть на трубі кілька відрізків мотузки різної довжини. Для зручності подальшого користування можна підвісити до них невеликі грузики, наприклад, гирі від старих терезів, пісок у мішечках або каміння. Таким чином, мотузка завжди буде натягнута. Вузли в'яжіть надійні, кінці мотузки можна підшити або приклеїти. Всю конструкцію прикріпіть до стіни або стелі (балки). Можна використати гачки, вбиті в стіну, на які вішалку підвішуємо за петлі.

настінна вішалка для капелюхів своїми руками

? Крок 4. Візьміть капелюхи та прикріпіть їх дерев'яними прищіпками до мотузок. На трубу можна вішати вішалки, гачки, парасольки. Нічого складного, а дуже стильно.

настінна вішалка для капелюхів своїми руками настінна вішалка для капелюхів своїми руками настінна вішалка для капелюхів своїми руками настінна вішалка для капелюхів своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *