Оригінальні ідеї підставок для пляшок вина своїми руками

Винна шафа або підставки для пляшок - необов'язковий предмет інтер'єру або сервірування столу, але в будинках, де цінують та колекціонують гарні вина, підставки цілком виправдані. Крім очевидної функції тримати пляшку вина, підставки додадуть інтер'єру певного шику та елегантності, що нагадує французькі будиночки Провансу. Але такий предмет меблів може бути дуже дорогим. А зробити оригінальні підставки для пляшок своїми руками зовсім нескладно. Ось кілька ідей натхнення.

Настінні підставки

Щоб зробити своїми руками таку настінну підставку для вина, знадобляться кілька довгих дощок, у яких потрібно вирізати отвори для пляшок. Короткі планки необхідно набити ззаду драбинкою, щоб шийка була трохи опущена, а пляшка не випадала з отвору.

підставки для пляшок вина

Винна шафка

Ця невелика винна шафа зроблена з дерев'яного ящика. Для зручності ящик встановлений на ніжки. У днищі прорізані отвори для пляшок. Між рядами краще зробити поличку, яка розділяє пляшки.

винна шафа своїми руками

винна шафа своїми руками

3. Полиця для пляшок вина

полиця для пляшок вина своїми руками

Таку винну підставку - полицю для пляшок просто зробити за наявності спеціального свердлу. Основна тонкість - просвердлити всі отвори для шийки пляшки під кутом, причому однаковим. Потім дерев'яну планку потрібно зачистити, за бажання пофарбувати або обробити лаком і повісити на стіну.

полиця для пляшок вина своїми руками

Підставка з картону

настільні підставки для пляшок своїми руками

Винні підставки не обов'язково мають вміщувати багато пляшок. Якщо у вас мало вільного місця в квартирі або ви не такий вже шанувальник вина, то ви можете зробити таку просту підставку на 2-3-4 пляшки. Наприклад, ця настільна підставка на фотографії вміщує 3 пляшки та зроблена з картонної труби, яка використовується при поштових пересиланнях та транспортуванні великих фотографій, постерів та плакатів. Труба розрізається на дві частини, половинки склеюються гарячим клеєм чи скотчем, а вся поверхня покривається фетром чи іншою тканиною.

настільні підставки для пляшок своїми руками

підставки для пляшок вина своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *