Цікаві системи зберігання у ванній кімнаті

Завжди знайдеться так багато речей, які потрібно зберігати у ванній кімнаті, і, як правило, місця для всього скарбу не вистачає. Ми намагаємося втиснути все в шафку під раковиною, змусити маленькі настінні полички або краї ванної кімнати, та тільки з естетичного боку виглядає такий спосіб зберігання у ванній не дуже. Давайте подивися кілька цікавих та стильних способів організації зберігання у ванній кімнаті, які допоможуть уникнути відчуття хаосу та захаращеності простору.

полиці як система зберігання у ванній

Кашпо, які використовуються для квітів на балконі та під вікнами, можуть стати незвичайними поличками. Це можуть бути як химерні ковані вироби, так і звичайні пластикові екземпляри. У будь-якому випадку, варто подбати про те, щоб матеріал, з якого зроблено кашпо, під впливом постійної вологості повітря не почав іржавіти чи підгнивати. Для захисту варто покрити кашпо вологостійким лаком чи фарбою.

кашпо як полиця для ванної кімнати

Ви можете зробити на замовлення відкриті неглибокі полиці на стіну, або знайти в магазинах щось підходяще. Такі полиці можна розмістити на будь-якій вільній ділянці стіни.

Можливо, вам не вистачає місця у вбиральні для великого горизонтального комода, але висока і неширока вертикальна шафка може легко вписатися навіть у маленький простір. Ще однією хитрістю збільшення місць для зберігання у ванній є використання площини на зворотному боці дверцят.

шафка для ванної кімнати

Пустує простір над дверима? Прибийте туди просту поличку, де можна зберігати запаси туалетного паперу або господарське приладдя.

зберігання речей у ванній кімнаті над дверимаЯкщо в інтер'єрі вашої ванної кімнати є порожні простори між стіною та душовою кабіною, ванною або унітазом – використовуйте їх для прихованих полиць!

вузькі полиці для зберігання рушників за стінкою ванної кімнати вузькі полиці для зберігання рушників за стінкою ванної кімнати

Старий бабусин комод, покритий вологостійкою фарбою або лаком, вмістить усі необхідні речі та рушники, крім того, ванна набуде трохи вінтажного духу. Звичайно, якщо знайдеться місце для такого габаритного предмета меблів.

стара шафа, перероблена для зберігання у ванній

На кухнях часто використовуються висувні полиці для зберігання баночок з різними спеціями, пляшечок з оливковою олією тощо. Чому б не застосувати цю систему зберігання у ванній кімнаті? Наприклад, встановити таку шафу в узголів'ї ванної, в якій полиці з шампунями, гелями для душу та іншим туалетним приладдям висуваються самі від легкого натискання.

система зберігання, що висувається для ванної кімнати

Знайдіть кілька неглибоких дерев'яних скриньок і закріпіть їх на стіні. Вони додають трохи місця для зберігання рідкого мила, зубної пасти та інших невеликих речей.

дерев'яні ящики як полиці для зберігання у ванній

Багато ванних кімнат або туалетів мають хоча б один порожній кут. Ви можете обладнати всі кути, що не використовуються, розумними системами зберігання у ванній з відкритими поличками і висувними ящиками.

кутова шафка для зберігання у ванній

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *