Як зробити табуретку своїми руками з журналів

Ви виписуєте якісь журнали чи багатосторінкові газети? Можливо, залишилася колекція з кількох десятків улюбленої серцю періодики давно минулої епохи, яку ви перечитуєте час від часу для натхнення? Здавати в макулатуру не хочеться, викинути — шкода, а місце стос займає чимало. Тоді для вас дві цікаві ідеї як зробити табуретку своїми руками з журналів!

1. Як зробити табуретку зі стопки журналів.

Це неймовірно просте рішення дизайнери німецької студії NJU Studio перетворили на недешеву бізнес-ідею!

як зробити табуретку зі стопки журналів

Дерев'яна підставка з ніжками, подушка та ремені у поєднанні з стосом потрібних журналів утворюють невеликий зручний табурет регульованої висоти! І сидіти приємно, і ноги на неї можна покласти, і дістати журнал почитати, а головне періодика хоч і займає місце в кімнаті, але з користю для справи, тобто для тіла!

як зробити табуретку своїми руками зі стопки журналів

І цей винахід студія успішно продає за 150$!

табурет своїми руками зі стопки журналів

Особливий шарм цій дизайнерській табуретці надає саме витончена підставка, ремені та подушечка, але ще простіші версії, зроблені любителями, виглядають непогано.

табуретка своїми руками зі стопки журналів

Отже, збираємо зі стопки журналів чи книг табурет, перетягуємо хрест на хрест ременями, мотузками чи гламурними стрічками з мереживом! Швидко, просто і не треба платити 150$ крутий дизайн студії! Адже за бажання і подушечку нагору можна покласти, і придумати підставку цікавіше дизайнерської.

табуретка з журналів

табурет зі стопки журналів з ременями

2. Як зробити табуретку своїми руками із ящика та журналів.

Друга ідея як зробити табурет з журналів не менш проста, але в цьому випадку журнали можуть пом'ятися. Рекомендується для макулатури, а не колекції цінних видань. Потрібна дерев'яна скринька або картонна коробка з-під побутової техніки. Журнали потрібно згорнути у трубочки та щільно помістити в коробку. Для комфорту журнали потрібно поставити на шар м'якої пінки або синтепону. Таким чином сидіння прогинатиметься в необхідних місцях. Зверху покладіть невелику подушечку. Згорнуті журнали повинні виступати над поверхнею ящика на 1/3, тоді вони не зігнуться під вагою сидячого. Журнали можна замінити картонними рулонами, дерев'яними брусками, полінами чи іншими матеріалами.

табуретка з журналів табуретка з журналів у коробці

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *