Крісло трансформер Exocet: софа, лава, крісло-гойдалка, лежанка, шезлонг

exocet-06

Крісла та стільці давно вже стали невід'ємною частиною нашого життя. Перші сидіння на ніжках і зі спинкою винайшли для своїх правителів ще стародавні єгиптяни, і, здавалося б, за тисячі років існування стільців важко придумати щось новеньке. Але все ж таки є ще місце для інновацій і технологій навіть у дизайні такого звичайного предмета меблів. Одним із таких нововведень є незвичайне крісло трансформер Exocet від канадського дизайнера Stephane Leathead.

крісло трансформер

Це сидіння на своєму пристрої нагадує звичайний затискач для волосся. Навколо центрального металевого циліндра обертаються два крила із тонких, з'єднаних між собою дерев'яних планок. Така технологія робить крісло трансформер дуже універсальним та практичним.

exocet-04

Розроблений унікальний дизайн дозволяє легко змінювати форму та підлаштовувати предмет меблів під нагальні потреби. Так, крісло трансформер може перетворитися на софу, лавку, лежанку для двох, крісло-гойдалку, шезлонг.

exocet крісло трансформер

Ергономіка основних елементів була ретельно продумана для забезпечення максимального комфорту та зручності. Неповторний тонкий стиль демонструє гармонію між функціональністю та екстер'єром.

крісло трансформер exocet

Плавні та ніжні вигини крісла трансформера формують елегантний образ. Щоб відпочивати було ще комфортніше та приємніше, дизайнер пропонує користуватися м'якими подушками та тонким матрацом чи покривалом під спину.

exocet-05

Джерело

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *