Сумка для ноутбука як переносне робоче місце

Коли на вулиці чудова погода, то сидіти та працювати у чотирьох стінах стає особливо важко. Хоча, якщо у вас ноутбук чи планшет, мобільний інтернет чи wi-fi, начальство дозволяє відлучатися з офісу або ви самі собі начальник — вперед на свіже повітря, працювати в тіні паркових дерев, на березі океану чи в чистому полі! А щоб вирішити питання з комфортним розміщенням на природі, брати-дизайнери Nick та Beau Trincia із Сан-Франциско, США розробили сумку для ноутбука з переносним робочим місцем.

портативне робоче місце

Сумка для ноутбука з досить оригінальним дизайном включає все необхідне для роботи за лептопом далеко від свого офісу. Коли ви прийшли в парк і вибрали затишне місце на зеленій траві, ви відстібаєте ремінь від сумки і вона відразу перетворюється на компактний стільчик зі спинкою. Ремінці, що утримують спинку, досить міцні та надійні, щоб витримати вагу дорослого великого чоловіка.

переносне робоче місце для ноутбука зі стільцем та підставкою

Компактний столик для ноутбука оснащений двома додатковими площинами з боків – для мишки та інших аксесуарів. Ергономічна нижня частина підставки має форму, зручну для встановлення на ноги.

підставка під ноутбук переносна сумка для ноутбука зі стільцем та підставкою робоче місце з ноутбуком на відкритому повітрі

У складеному стані сумка для ноутбука схожа на будь-яку іншу сумку чи чохол. Можливо, ця сумка для ноутбука трохи важча за своїх побратимів, але всі компоненти утримують баланс між міцністю і легкою вагою, щоб бути досконалим рішенням для трудової діяльності вдалині задушливих офісів.

портативне переносне робоче місце для ноутбука

В офісі або будинку, звичайно ж, робоче місце теж має бути зручним та ергономічним.

openaire-desk-07

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Сумка для ноутбука как переносное рабочее место”

  1. Илона

    Супер! Зручно на природі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *