Старовинні меблі з дерев'яних дверей

Від меблів з переробленого дерева очікують простих конструкцій та вживання старомодних елементів у нових ролях. Ці шафи, полиці та інші химерні предмети меблів перевертають подібні очікування з ніг на голову, а потім залишають їх під запаморочливим кутом.

шафа зі старих дверей

Замість того, щоб використовувати деталі очікуваним способом, частини цих головоломок навмисно покликані зловити глядача зненацька — двері нахилені під кутом і обертаються навколо стіни шафи! Вхідні двері, віконні рами, брухт з оздоблення, драбини та багато іншого — весь цей непривабливий антикваріат і відвертий мотлох дизайнер з Голландії Chris Ruhe перетворює на унікальні предмети меблів.

шафи з дерев'яного брухту та дверей

Дешева фарба, що облупилася, відсутнє скло, випадкові відколи дерева і подряпини тільки додають характер роботі - нічого істотного дизайнер не робить з текстурою поверхні.  Стратегічно розміщені порожнечі відіграють важливу роль у кожній композиції. Тим не менш, це більше мистецтво, ніж ремесло, а результати кожен рас викликають здивування та гострість!

меблі з косих дверей

оригінальні шафи

стелаж зі драбин

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *