Стиль андеграунд: лігво нонконформістів.

Стиль андеграунд зацікавить господарів будинків, які не бажають наслідувати поточні підвалини та модний нині стиль лофт.

Саме в андеграунді проявляється інакомислення, індивідуалізм та нонконформізм. У середині двадцятого століття в Америці стало з'являтися чергове покоління бешкетників, які пропагували порушення правил і загальноприйнятих норм поведінки та моралі, що повністю протиставляли себе офіційній культурі. У течії було багато противників, але прихильники розвивали його і назвали андеграундом, що в перекладі означає підземелля, підвал.

інтер'єр квартири у Лондоні в стилі андерграунду

Стиль андеграунд в інтер'єрі підійде далеко не всім, і лише творчі особистості, які прагнуть чогось незвичайного і ламають стереотипи, почуватимуться комфортно в будинку, де панує загадковий андеграунд. Також цей стиль підійде любителям похмурих ігор та фільмів, оскільки він дозволить відчути себе героєм, який потрапив у старовинне та дивне місце.

дизайн квартири в стилі андерграунд

Будинок, виконаний у цьому стилі, схожий на недобудоване приміщення, в якому ніхто ніколи не жив і навряд чи робив ремонт. Дерев'яні балки, бетонна обшарпана стеля, цегляні стіни з частковим побілкою – ось як зазвичай виглядає приміщення андеграунду.

андерграунд інтер'єр з каміном

Всі меблі виключно практичні і ергономічні, без будь-яких надмірностей і декоративних елементів. Рівні лінії, відсутність колірної різноманітності, груба оббивка – все досить просто, грубувато та жорстко. Найчастіше прихильники стилю створюють меблі своїми руками, використовуючи шматки труб та арматури, необтесану деревину, залізні листи та багато іншого.

кухня в стилі андерграунд інтер'єр кімнати в стилі андерграунду

Приміщення, виконане в стилі андеграунд, має нагадувати похмурий, старовинний підвал, який бачив за довгі роки свого існування зміну епох і безліч різних доль.

стиль інтер'єру андерграунд

Варіантів оформлення інтер'єру в стилі андеграунд дуже багато, але для наочності можна навести приклад оформлення кабінету: цегляна стіна зі штучно зістареною побілкою, яка в деяких місцях потріскалася та облупилася, дерев'яний стелаж, заповнений сірими та пошарпаними книгами, а поруч – просте овальне зерка. рамі. Все це створить воістину невимовну атмосферу простору.

стіна та вікно в стилі андерграунду з книгами

У приміщенні ж, виконаному в стилі лофт, Вас має огортати приємна простота і ледве помітне бажання дизайнера зробити затишним сіре приміщення. У лофті гармонійно поєднуються андеграунд та богема. У цьому принципова відмінність цих стилів - вони викликають різні емоції, незважаючи на те, що принципи, що використовуються в інтер'єрі, схожі.

Крайній прояв андеграунду в інтер'єрі житлових приміщень зустрічається не так часто, зазвичай подібний дизайн прикрашає тематичні кафе, бари та галереї.

інтер'єр у стилі лофт з бірюзовою софою лофт з дерев'яними меблями приміщення в стилі лофт

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *