Інтер'єр дитячої кімнати у цирковому стилі

Цирк - це цілий світ чарівництва, чудес та свята! Кожна дитина з нетерпінням чекає походу на циркову виставу, а вже пройти повз пересувний шапіто і зовсім не може. Інтер'єр дитячої кімнати від Kate Dixon у стилі цирку – шапіто зробить простір малюка радісним та святковим!

інтер'єр дитячої кімнати у цирковому стилі

Головним завданням для дизайнера було створення інтер'єру дитячої кімнати, де веселощі поєднуються з функціональністю та простотою. Велика кількість дерев'яних деталей з грубою обробкою, натуральні тканини, спокійні, але ненудні кольори пожвавлюють інтер'єр, роблять його природним і натуральним. Як основний фокусний елемент декору Kate та її команда помічників зробили оригінальну іграшку заввишки 2 метри — модель каруселі «чортове колесо». Кожен вагончик виконує роль скриньки для зберігання іграшок та речей, а вся конструкція легко крутиться і при цьому досить надійна, щоб витримати активні ігри дітей.

Над ліжком із лляної тканини в смужку зроблений декоративний полог — навіс, що плавно переходить у штору на вікні. За допомогою натуральної мотузки, одягненої в люверси, штора піднімається, мов завіса. На звороті вікна встановлені захисні ролети, широкий вибір яких представлений на сайті http://rollety-ua.com.ua/

Дизайн подушок також підтримує загальну тематику кімнати – вони нагадують старі циркові афіші з іменами відомих дресирувальників та акробатів. Килими зі смугастої тканини пошиті великим хрестиком разом, створюючи ефект клаптевого шиття. А зі старих дерев'яних піддонів було зроблено просте ліжко з узголів'ям та пару тумб.

Одна зі стін кімнати є дошкою, на якій можна писати крейдою.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Интерьер детской комнаты в цирковом стиле”

  1. Арлетт

    Відмінний варіант, дітям такі штучки дуже подобаються!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *