Дитячі меблі трансформер зростають разом з дитиною

Будь-якій сім'ї з дітьми знайоме те, що малюки дуже швидко виростають зі своїх речей. Традиційно зроблені меблі залишаються корисними і практичними протягом декількох років, а потім вони морально застарівають або з точки зору розміру, або стилю. Але цього можна уникнути, якщо дитячі меблі трансформер зростатимуть разом з дитиною. Саме такий варіант пропонує польський дизайнер, випускниця Вроцлавської Академії Мистецтв Вікторія Ленарт (Wiktoria Lenart).

дитячі меблі трансформер Spot

Її модульні дитячі меблі трансформер передбачає динамізм та мобільність, зміну форми та розміру, а також комбінування різних елементів у міру необхідності. Колекція отримала назву Spot, що у перекладі як з польської, так і з англійської означає «пляму», «місце». В неї входить кілька функціональних предметів меблів, які забезпечують у кімнаті дитини всі необхідні зони - спальне, робоче та ігрове місця, а також безліч варіантів для зберігання речей - від відкритих полиць і стелажів до шаф і комодів.

модульні дитячі меблі трансформер від Wiktoria Lenart

Дитячі меблі трансформер – успішна стратегія для економії простору у невеликих кімнатах. Основним елементом меблів є висока дитяче ліжко-горище з полицями, ящиками та шафою для зберігання одягу під нею. Дизайнер пропонує два варіанти кольору фасадів меблів, дівочий або хлопчачий — білий і сірий. Нейтральні кольори дають свободу вибору аксесуарів і доповнень, які створять інтер'єр і клімат, який якнайкраще підходить Вашій дитині.

диван-ліжко із серії модульних меблів для дитячої кімнати

Пофарбувавши стіни в яскравий колір і додавши сміливі кольорові аксесуари, дитяча кімнатка малюка перетвориться на сучасну оселю підлітка. Такий продуманий дизайн меблів дозволяє дітям налаштувати їх простір відповідно до своїх бажань і потреб, особливо коли вони стають старшими і вимогливішими.

диван-ліжко із серії модульних меблів для дитячої кімнати Spot

Крім ліжка-горища до серії входить ще одне ліжко-диван з дерев'яними перекладинами у вигляді даху. Це місце може бути як спальним для другої дитини, так і диваном для читання, відпочинку. Поки діти маленькі, з дивана можна зробити закритий будиночок для ігор, який, напевно, стане їх улюбленим місцем на довгий час.

ліжко - ігровий намет для дітей диван-ліжко як ігровий майданчик у серії модульних меблів для дітей

Інші елементи колекції також добре продумані, мобільні та функціональні. Робочий стіл може використовуватися як однією дитиною, так і двома, до того ж вона трансформується в трюмо, комп'ютерний стіл або мольберт для юного художника. Універсальні комоди, низькі столики, полиці, тумбочки та ящики на коліщатках доповнюють колекцію, створюючи в дитячій кімнаті легкий, світлий та зручний інтер'єр.

стіл дитячі модульні меблі

дерев'яні дитячі модульні меблі Spot модульні меблі для кімнати підрстка модульні меблі для дитячої кімнати Spot від Wiktoria Lenart модульні меблі для дівчини

Фотографії: behance.net

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Детская мебель трансформер растет вместе с ребенком”

  1. Андрей

    Дуже цікаве рішення. Візьму на замітку, враховуючи те, що в найближчому майбутньому планую робити щось подібне.
    Дякую за матеріал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *