Новорічна ялинка з піддону своїми руками

Напередодні зимових свят ми все частіше замислюємося про подарунки, святкування та новорічний декор інтер'єру. Традиційною та головною окрасою є, звичайно, різдвяна ялинка. Пухнасту ароматну красуню можна купити на ялинковому базарі або дістати з шафи і зібрати штучну ялинку. Але існує безліч альтернативних варіантів новорічного дерева, оригінальних, цікавих та нетривіальних. Наприклад, ялинка з піддону своїми руками!

Дерев'яна палета – універсальний і дуже популярний матеріал для інтер'єрних виробів. Тому не дивно, що умільці з усього світу щороку творять із звичайного піддону незвичайне святкове дерево. Є кілька простих варіантів виробу.

Перший, найменш трудомісткий спосіб зробити ялинку своїми руками - на дерев'яному піддоні робимо силует ялинки. Це можна зробити як фарбою, так і за допомогою гірлянд, кульок та інших ялинкових прикрас.

ялинка з піддону своїми руками з кульок та гірлянд ялинка своїми руками намальована на дерев'яному піддоніДля другого способу створення ялинки своїми руками знадобиться пилка. Необхідно випиляти з палети центральну частину у формі трикутника чи трапеції. Далі ялинку можна пофарбувати, нанести трафаретні малюнки, розмалювати або прикрасити кульками, мішурою та іншими новорічними прикрасами.

штучна ялинка з піддону ялинка з червоними кульками з піддону новорічне дерево своїми руками з палети-піддону

штучна ялинка з піддону

До речі, якщо вирізати з піддону ялинку, то з частин можна зробити ще одне деревце! Достатньо просто притулити їх до стіни, утворивши таким чином трикутний силует ялинки, який можна прикрасити.

новорічна штучна ялинка з піддону

новорічна альтернатива ялинці з дощечок

Після свята такий виріб можна покласти під диван або сховати у шафу http://mebel-online.com.ua/c1—9679_SHkafi-kupe, А можна просто викинути, щоб у наступному році зробити нову ялинку своїми руками!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *