Нехай буде світло: як правильно вибрати люстру?

Сучасний ринок переповнений всілякими товарами для дому, у тому числі люстрами. Саме тому важливо знати, як вибрати люстру серед цієї різноманітності. Кожен потенційний покупець повинен розуміти, що від світильника залежить загальний вигляд інтер'єру та його сприйняття, адже все легко зіпсувати найменшою деталлю.

люстра - ваза з орхідеями

Люстра – це не лише предмет декору, а й найважливіший елемент, який виконує функцію освітлення.

Від люстри залежить ваш настрій, працездатність і навіть психологічний стан. Тьмяне світло пригнічує, навіює сонливість і втому, а надмірно яскраве не дає працювати на повну силу і стомлює очі.

як вибрати люстру

Щоб ви були задоволені покупкою, в першу чергу світильник повинен подобатися вам зовні. Потім слід звернути увагу на тип кріплення люстри. Деякі світильники кріпляться на гачок. Як правило, це класичні вироби, які підійдуть для приміщень із високими стелями. Наприклад, кришталеві люстри не впишуться в надмірно строгий чи сучасний інтер'єр.

як вибрати люстру в їдальню

Але порівняно нові течії в дизайні приміщень вимагають зовсім іншого підходу. Стельові люстри можуть кріпитися на спеціальну планку і займати менше вільного місця. Такі вироби підійдуть практично для будь-якого приміщення, навіть із низькими стелями.

як вибрати люстру в кімнату

Крім того, асортимент стельових люстр настільки широкий і різноманітний, що потенційний покупець зможе легко вибрати той варіант, який підходить для його кімнати найкраще.

Також слід звернути увагу на кількість плафонів, оскільки від них залежить потужність люстри. Будь-який світильник розрахований на лампочки певної потужності. Є кілька простих правил, дотримуючись яких ви не помилитеся з кількістю світла.

як вибрати люстру на кухню

Для приміщень, у яких світло відіграє другорядну роль, досить люстри сумарною потужністю 80-100 Ватт. Для дитячої кімнати або кухні потрібно вибирати люстру від 100 до 150 Ватт, а якщо вам потрібний світильник у вітальню, варто звернути увагу на вироби потужністю від 150 до 300 Ватт.

як вибрати люстру у вітальню

Є ще деякі нюанси, які не варто забувати, наприклад, колір плафонів. Найбільш сприятливими відтінками вважаються білий, бежевий, жовтий, світло-оранжевий та світло-зелений. Фіолетове і синє світло може пригнічувати вашу психіку, а червоне — викликати роздратування і агресію.

як вибрати люстру правильноТаким чином, перед придбанням люстри, вам необхідно спочатку уважно вивчити асортимент, виміряти площу своєї кімнати, визначити бюджет покупки, а потім, дотримуючись вищевказаних правил, вибрати відповідний виріб. Для безпечного та надійного монтажу люстри, настійно рекомендуємо звернутися за допомогою до професійного електрика, якого можна замовити на сайті elektromaster.zp.ua. Правильне встановлення електроприладів, дозволить убезпечити ваше приміщення від непередбачених спалахів проводки або інших поломок, до того ж ви отримаєте гарантію фахівця на виконану роботу.

Зберегти та поділитися:


Читайте також: