Астрономічний наручний годинник із Сонячною системою

The Midnight Plan?tarium (Північний Планетарій) — неймовірний витвір і справжній витвір мистецтва найталановитіших ювелірів компанії Van Cleef & Arpels і справ майстра Christiaan van der Klaauw. Цей ексклюзивний астрономічний наручний годинник не тільки показує час, але й точно відображає рух шести планет нашої Сонячної системи навколо Сонця.

годинник із сонячною системоюКожна із шести планет представлена дорогоцінним або напівдорогоцінним каменем відповідного кольору. Змійовик – для Меркурія, жадеїт – для Венери, бірюза – для Землі, червона яшма – для Марса, синій агат – для Юпітера та рідкісний мінерал сугіліт – для Сатурна. Сонячне ядро виконане із золота.

астрономічний наручний годинник із сонячною системою

Дві інші планети Сонячно системи було вирішено виключити з мініатюрної моделі, тому що довжина їх орбіт зробила б рух планет на годиннику непомітним і непрактичним. Уран робить оберт навколо Сонця за 84 земні роки, а Нептун - за 164. Нещодавно Плутон був виключений астрономами зі списку класичних планет Сонячної системи і віднесений до карликових планет, тому його присутність на годиннику навіть не розглядалася.дорогоцінний астрономічний наручний годинник із сонячною системоюУнікальний астрономічний наручний годинник складається з 396 деталей, включаючи дорогоцінне каміння та метали. На їхнє створення пішло трохи більше трьох років, тому й ціна космічна — 312 000 євро. Як би там не було, годинами хочеться милуватися і милуватися, споглядаючи неквапливий рух планет і мерехтіння зірок.

астрономічний наручний годинник із сонячною системою незвичайний астрономічний наручний годинник із сонячною системою процес створення годинника з сонячною системою

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *