Різнокольорове свічення у темному саду

Вдень ваше подвір'я прикрасять рослини і деревця, висаджені в різнокольорові горщики будь-яких розмірів, на веранді чудово виглядатиме невеликий стіл-куб, гості легко знайдуть вашу дачу по встановленому стовпчику з номером будинку, а ввечері і сад, і двір, і будинок заграють райдужними вогнями. , заповнивши простір м'яким світлом і феєрією.

світлодіодні світильники - горщики від rotolux

Американська дизайнерська компанія Rotolux створює на перший погляд звичайні предмети інтер'єру та декору для саду та двору, але їхня головна особливість і особливість — чарівне сяйво зсередини, що створює відчуття чарівництва і казки, особливо в сутінках.

стовпчик, що світиться, з номером будинку

Основними в колекції предметів, що світяться в темряві, є квіткові горщики і вазони різноманітних форм, кольорів та розмірів, від невеликих тонких горщиків у дусі сучасного мінімалізму до високих масивних ємностей, конічних, прямокутних, круглих. Наприклад, 44-дюймовий в діаметрі (112 см) вазон - найбільший з усієї серії, може стати персональною ванною або купальнею з підсвічуванням.

найбільший вазон у серії

Конструкції виготовлені з переробленого напівпрозорого, екологічно безпечного пластику, водонепроникні та стійкі до впливу навколишнього середовища, тому можуть бути встановлені на відкритому просторі - ганку, веранді або просто в дощовий сад.

світлодіодний горщик для дерев

Колірне рішення представлене як спокійними нейтральними кольорами, так і яскравими монохромними відтінками і навіть з нанесеними орнаментами і візерунками.

горщик, що світиться, для кімнатних рослин

Джерело світла в кожному предметі, що світиться, — енергозберігаюча. світлодіодний світильник, захована під «хибним» дном горщика чи порожнини столу. Такі оригінальні предмети інтер'єру чудово виглядатимуть не тільки на вулиці, а й в інтер'єрі сучасного будинку, на вечірці або в клубі.

стіл-світлодіодний світильник

зелений вазон, що світиться

тумбочка - світильник

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *