Ліжко з картону LeafBed: спартанські меблі

Архітектурні споруди, побутові предмети та меблі в умовах надзвичайних подій знову в центрі уваги, після землетрусу та цунамі в Японії. І багато дизайнерів у нових колекціях думають не тільки про цікаву концепцію, естетику та зовнішній вигляд, але й розглядають модель з боку вимог безпеки, здоров'я та користі.

картонне ліжко Leafbed

Французькі дизайнери компанії NOCC створили LeafBed — запатентоване ліжко для тимчасових таборів біженців та постраждалих, зроблене виключно з картону - Матеріалу, доступного скрізь у будь-яких кількостях.

ліжко з картонних блоків

Це скромне спальне місце, що складається з модульних картонних блоків, які можуть бути легко зібрані. своїми руками в ліжко на місці стихійного лиха, в таборі, на природі або відразу після переїзду в нову квартиру, поки що своїх меблів ще немає. Мінімально необхідні інструменти для монтажу та кріплення входять до комплекту.

деталі для картонних меблів

Дизайн картонних меблів може бути адаптований до конкретних потреб. Так, 4 модулі формують ліжко для дорослих, 3 модулі — ліжко для дітей, 2 модулі — для столика, 1 модуль — для стільця.

меблі з картону

Блоки зібрані в такий спосіб, що у режимі спального місця ліжко злегка прогинається посередині, а чи не з обох боків, відповідаючи формі людського тіла.

прогин посередині

Крім того, відділення у кожному блоці дозволяє зберігати свої речі.

слоти для зберігання речей

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *