Оригінальні модульні світильники в інтер'єрі

Ігри та експерименти зі світильниками давно стали улюбленою темою дизайнерів предметів інтер'єру. За допомогою незвичайної лампи можна надати інтер'єру зовсім іншу стилістику, розширити простір, розставити акценти, при цьому не забуваючи про пряме призначення - освітлення приміщення. Модульні світильники дозволяють користувачеві самостійно зібрати конструкцію різної конфігурації, направити світло у певні точки, і за необхідності, змінювати сценарій освітлення інтер'єру – від приглушеного затишного до яскравого та урочистого.

Фантазія німецького дизайнера Даніеля Бекера (Daniel Becker) подарувала світу нестандартну систему освітлення, що отримала назву Sparks, що означає «іскри». Світильники Sparks є багатогранною модульною системою освітлення, що складається з трьох основних блоків. Вся конструкція може бути встановлена у різних конфігураціях, формуючи тривимірну структуру, схожу на гілки дерева або модель молекули.

світлодіодні модульні світильники sparks

Кожен модуль можна вільно повертати на 360 градусів, що дає унікальну можливість адаптувати всю конструкцію до різноманітних архітектурних форм простору. Цікавий модульний світильник може стати стельовою люстрою, настінним бра або навіть торшером для підлоги, а дизайн конструкції ви зможете сконструювати відповідно до свого смаку і бажань. Таке автономне освітлення дозволяє змінювати простір, робити приміщення більш просторим, створювати ілюзію високих стель та багато іншого. Зібраний модульний світильник нагадуватиме молоде деревце, що росте біля письмового столу, або виноградну лозу, що увив стелю коридору. У будь-якій кімнаті він чудово виглядатиме і зможе прикрасити навіть дуже скромний інтер'єр. Джерелами світла є енергозберігаючі світлодіодні лампочки.

модульні світильники sparks модульні світильники sparks від daniel becker

Колекція модульних світильників у вигляді модерністських капсул була розроблена арт-студією Hangar Design Group у співпраці зі скляною фабрикою. Плафони виготовлені з матового білого видувного скла з чорним металевим обідком. Такі модульні світильники чудово впишуться в строгий інтер'єр у чорно-білих тонах, а також зроблять більш контрастним і гострим будь-який інтер'єр з великою кількістю пастельних і ніжних тонів. Головна особливість цієї системи освітлення — можливість комбінувати окремі модулі за допомогою спеціальних конекторів. Можна повісити одиночні лампи, подвійні, або ж зібрати люстру з кількох плафонів.

модульні світильники peggy модульні світильники peggy модульні світильники peggy 03

Чудове інтер'єрне рішення для висвітлення запропонувала відома компанія Luceplan. Модульні світильники Synapse є конструктором, завдяки чому можна збирати будь-які конструкції - від невеликого бра з двох-трьох модулів до об'ємної підвісної лампи з 10-20 модулів, яка також може виконувати роль ширми, що світиться, зонуючи простір. Кожен модуль має три «гілки», які можуть з'єднуватися з іншими модулями, утворюючи таким способом структуру, схожу на сніжинку. Дизайн розробив аргентинський майстер Франциско Гомес Пас (Francisco Gomez Paz) і дав таке визначення — «на півдорозі між предметом інтер'єру та архітектурою». І він правий. Остаточна конфігурація модульних світильників залежить лише від користувача. Ще одна цікава та дуже зручна особливість цієї системи освітлення – дистанційне керування. За допомогою пульта можна не тільки вмикати та вимикати лампу, але й регулювати потужність світла та колірне рішення. Кожен модуль оснащений світлодіодними лампочками адитивної моделі RGB (червоний, зелений, синій), що обумовлено особливостями сприйняття кольорів сітківкою людського ока.

модульні світильники від Luceplan модульні світильники від Luceplan 02 модульні світильники бра від Luceplan модульні світильники Synapse від Luceplan модульні світильники Synapse від Luceplan 02

Ще одна оригінальна система модульного освітлення – світильник Guss промислового дизайнера Снтьяго Севіллано (Santiago Sevillano). Однакові модулі вигнутої форми можна зібрати в світильник різної конфігурації та призначення - підлоговий, настінний або стельовий. При цьому зібрана модель може викликати різні відчуття і вписуватися в інтер'єрах різних стилів - від класики до ультрасучасного хай-теку.

модульні світильники Guss від Santiago Sevillano модульні світильники Guss модульний світильник Guss

Ще модульні світильники дивіться на http://www.homecinema.ua/automatization/osvewenie/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *