Горщики для рослин із предметів: 20 ідей

Коли ви бачите чудові фотографії прекрасних великих садів, то легко можете забути, що чудовий сад можна виростити і в маленьких двориках, на скромних балконах або навіть у кутку кімнати.

repurposed-planter-17

Ці 20 повторно використаних предметів, що стали оригінальними горщиками для рослин, нагадують нам, що не потрібно мати багато місця та купувати нові матеріали, щоб почати вирощувати власний садок.

Все, що вам потрібно - трохи винахідливості та рішучості!

горщики для рослин з предметів - стілець

Стільці, взуття, чашки, консервні банки, водостічні труби, кошики, сумки, чайники, каструлі, корита, візки і навіть чавунні чи дерев'яні ванни – це лише неповний перелік можливих ідей перетворень непотрібних речей на оригінальний квітковий горщик чи кашпо.

repurposed-planter-19

Просто додайте в обрану ємність ґрунт, попередньо подбавши про дренаж, пересадіть рослини – і насолоджуйтесь своїм міні – садом у незвичайних горщиках!

горщики для рослин з предметів - крокси repurposed-planter-03 горщики для рослин з предметів - комод та черевики repurposed-planter-05 repurposed-planter-06 repurposed-planter-07 repurposed-planter-08 repurposed-planter-09 repurposed-planter-10 repurposed-planter-11 repurposed-planter-12 repurposed-planter-13 repurposed-planter-14 repurposed-planter-15 repurposed-planter-16 SAMSUNG DIGITAL CAMERA repurposed-planter-20 repurposed-planter-21 repurposed-planter-22 repurposed-planter-23

Handmadeidea.com.ua сподівається, що ці ідеї допоможуть вам у створенні цікавих горщиків та різноманітних предметів побуту. Включайте уяву та творіть креативні речі!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *