Небо в інтер'єрі: світильники у вигляді хмар

От було б добре, якби звичайна стеля у квартирі перетворювалася на ясне блакитне небо з пухнастими хмарами! Дизайнери інтер'єрів та промислові дизайнери пропонують чимало варіантів оформлення спальні та вітальні з використанням аксесуарів та освітлювальних приладів, які нагадують небо, а в деяких випадках і чудово імітують справжні хмари. Погляньмо на цікаві дизайнерські світильники у вигляді хмари.

світильники у вигляді хмар від margje teeuwen erwin-zwier

Дует дизайнерів Margie Teeuwen та Erwin Zwier створили незвичайні стельові світильники, стилізовані під хмари. Автори довгий час працювали з папером, розкриваючи всі можливості, які він надає для дизайну. Але для створення безпечного та довговічного світильника довелося шукати альтернативу паперу зі схожими властивостями. У результаті експериментів світильники у вигляді хмари були зроблені і синтетичного матеріалу - пластикового паперу, що бирозкладається. Світильники легко приймають та тримають будь-яку форму, їх можна м'яти та розтягувати, створюючи власний дизайн.

світильники у вигляді хмари margje teeuwen erwin-zwier світильник у вигляді хмари від margje teeuwen erwin-zwier

світильники у вигляді хмари Le Nuage від Wout Wessemius

Здається, що справжні хмари складаються з пухнастої вати. Дизайнер із Голландії Wout Wessemius використав цю ілюзію та зробив світильники у вигляді хмари з поліефірного волокна. Різна щільність вати у світильники пропускає більше або менше світла від лампочки, тому здається, що хмара закрила сонце. Користувач також може трохи змінювати форму світильника, витягаючи або збираючи волокно в грудки.

світильники у вигляді хмари Le Nuage світильники у вигляді хмари від Wout Wessemius світильник у вигляді хмари Le Nuage

світильник для підлоги у вигляді хмари zhao lipingКитайський промисловий дизайнер Zhao Liping пропонує хмарні світильники у вигляді люстри та торшера. Плафони виготовлені з матового полівінілхлориду, статичні і не змінюють форму. Ланцюжок – вимикач торшера нагадує краплинку дощу, а основа – тінь хмари на землі. Подібні світильники в спальню, вітальню або дитячу чудово впишуться в будь-який інтер'єр, від лофта до стриманої класики.

люстра у вигляді хмари zhao liping світильник у вигляді хмари zhao lipingсвітильник з гуркотом грому та спалахами блискавки CloudАле ближче до створення майже справжньої хмари підійшов новозеландський промисловий дизайнер Richard Clarkson. Його незвичайний аудіовізуальний пристрій — не просто світильник у вигляді хмари, але дуже тонка і точна імітація грозової хмари з усіма ефектами, що супроводжують (хіба що крім зливи). Любителі грозової погоди тепер можуть у будь-який час прямо вдома насолодитися цим природним явищем. Хмара зроблена з синтетичного губчастого матеріалу з гіпоалергенним наповнювачем. Усередині захована вся електроніка, лампочки та динаміки. Світильник імітує гуркіт грому та спалаху блискавок як з дистанційного керування, так і реагуючи на рух. Передбачено модуль Bluetooth для керування пристроєм через смартфон або планшет, таким чином можна регулювати гучність і інтенсивність спалахів, програвати улюблену музику під гуркіт грому. Звичайно, є й просто функція нічника без додаткових ефектів.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *