Перетворюємо піддон — палету на оригінальні меблі

Поширена транспортна тара для зберігання та переміщення вантажів — дерев'яний піддон — може набути вашими стараннями другого життя, спокійного, легкого та наповненого естетикою, на відміну від важкого робочого минулого. А ви отримаєте цікаві садові меблі, зроблені своїми руками, які також чудово впишеться і в інтер'єр кімнати.

Щоправда, є деякі побоювання з приводу хімічної обробки дерева та умов його використання на виробництві, але якщо вас не хвилюють такі речі або ви впевнені в чистоті піддону, то подані нижче ідеї повторного використання палети, безумовно, вам сподобаються.

Перед початком будь-яких перетворень піддону, його потрібно буде добре вимити, очистити, за бажання ошкурити, пофарбувати, покрити спеціальними водовідштовхувальними просоченнями або лаком. Важливо, щоб виріб не зберіг ніякого неприємного запаху, нехай навіть ледь помітного, адже в теплі квартири він може багаторазово посилитись.

Журнальний столик із піддону

Сама форма і розмір піддону вже наштовхують на думку про його застосування як журнальний столик. Простір між дерев'яними настилами стане ящиками для газет і журналів, а верх столика можна покрити склом або плексигласовим листом. Для зручності піддон можна поставити на невеликі ніжки, а ще краще – на коліщатка! До речі, саме такий столик заповзятливі англійці продають за €550! Чудова бізнес-ідея 🙂

обідній садовий стіл із піддону

Якщо ж до піддону прикріпити високі ніжки, то високий обідній стіл для двору та саду готовий!

палета як підставка під кімнатні рослини

Колись піддон служив для зберігання промислових матеріалів, а в домашніх умовах стане чарівною підставкою для кімнатних рослин. Розташування квіткових горщиків на невеликому імпровізованому постаменті фокусує погляд на зелених мешканцях, приділяючи їм особливу увагу.

підвісне крісло - гойдалка з палети

А як вам таке оригінальне підвісне крісло — гойдалка? У нових садових меблів вже складно дізнатися дерев'яний піддон, але всі дошки крісла взяті саме з нього. Для створення таких незвичайних гойдалок своїми руками знадобиться дриль і міцна мотузка, здатна витримати вагу людини. Піддон розбирається на окремі складові, у кожній дошці просвердлюються дірочки (10-12 штук), а потім все зшивається!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *