21 яскравий та різнобарвний інтер'єр дитячих кімнат

Проектування та розробка дизайну інтер'єру дитячих кімнат – досить непросте завдання, враховуючи зростання та дорослішання дітей, вимоги до безпеки, екології та функціональної місткості меблів. А вже вибір палітри кольорів часто ставить батьків у глухий кут. Що вибрати: стриману гаму чи яскраві соковиті фарби?

Соковите, позитивне, живе оформлення кімнати для малюків налаштовує на радість та чудовий настрій і тому популярність яскравої палітри кольорів у дитячих кімнатах дуже висока. Різнобарвне яскраве рішення в дитячій кімнаті стимулює розвиток мозкової діяльності, а спокійні нейтральні кольори допомагають розслабитись від такого енерговитратного процесу. Тому в дизайні інтер'єру дитячої повинні бути присутні і спокійні кольори, і яскраві кольори.

Корисно також визначитися, що мається на увазі під «яскравим кольором». Якщо колір різкий, електричний, глянсовий — це швидше помітна палітра, від якої втомитися можна досить швидко і такі кольори не рекомендується використовувати в інтер'єрі, хіба що для дрібних аксесуарів.

Колір може бути енергійним, соковитим і натуральним — літня палітра досить поширена, але з якою також потрібно бути обережними, щоб не створити стомлюючий для очей інтер'єр. А ось найкращою і відповідною палітрою для дитячих вважається фруктова — пом'якшені, злегка розмиті, м'які тони і відтінки, але все ще вважаються яскравими.

citris-flavored-bedroom

У галереї ви можете переглянути різноманітні інтер'єри дитячих кімнат, для хлопчиків, дівчаток, а також для двох дітей. На фото показані меблі та аксесуари компанії Colombini.

cool-storage-bunkbeds kids-home-office library-bedroom pac-man-bedroom primary-colorful-bedroom sophisticated-boys-room bedroom-with-a-view blue-teen-bedroom boxing-theme-bedroom boys-bedroom-on-wheels bright-feminine-bedroom built-in-bunk-beds

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *