Підставка — тримач для карток та фото

Екологічний дизайн, простота виконання та чарівний сільський шарм відрізняють ці забавні тримачі - підставки для фотографій, карток, рецептів та інших картонно-паперових виробів. 

підставка - утримувач для карток

Такі дерев'яні підставки з іменними табличками будуть чудово виглядати як декор обіднього столу на велику кількість персон, знадобляться на кухні, поки ви готуєте - в власник можна вставити рецепт, а також будь-які сімейні фотографії, колажі та записки-нагадування.

Як ви вже здогадалися, основний матеріал для виробу ви легко можете знайти на прогулянці в лісі або в парку - гілку дерева діаметром 3-6 см. Гілка повинна бути сухою і, бажано, не жучками. Якщо вона трохи волога, просушіть її вдома на батареї, в духовці або просто пару днів на сонечку. Верхній шар кори можна зняти або залишити, але попередньо почистивши щіткою від моху, потерті і бруду.

чистимо гілку щіткою

Розпиляйте гілку на кілька рівних частин розміром не менше 3-4 см . Не варто турбуватися про абсолютно однакові розміри підставок, пиляйте на око. Нерівності та трохи різні розміри додадуть ще більше природності природному дизайну речей.

розпилюємо гілку на частини

Кожен окремий гурток потрібно буде напиляти діаметром. Для цього найкраще взяти найтоншу пилку, яку ви зможете знайти. Якщо ж ви плануєте використовувати підставки для щільних картонних табличок, то й пила має бути товстішою. Для зручності та безпеки роботи затисніть кожен кружок у лещатах і надпиляйте до більш ніж половини висоти тримача.

робимо напив

Готово! За бажанням підставки — тримачі можна покрити лаком, прикрасити стрічками або намистинами, але мені дуже подобається саме натуральний дизайн.

Якщо проріз для фотографії чи картки вийшов занадто широким — не біда. Вставте низ фотографії у складений аркуш придатної для прорізу ширини.

Оригінал майстер-класу зі створення підставок своїми руками англійською можна знайти на Curbly.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *