Тематичний інтер'єр кімнати для підлітків

Дитина зростає, змінюються інтереси, з'являються справжні захоплення, які можуть у майбутньому стати основною професією. Представлені далі інтер'єри кімнат враховують деякі інтереси молоді та допомагають розвивати таланти та здібності у вибраній сфері.

Дизайнери Carre's розробили чотири типи інтер'єру кімнати для підлітків: для Художника, Танцівниці, Рок-зірки та Вченого – генія. Кожна кімната має особливості в залежності від типу. Правда, такий інтер'єр вимагає досить великої площі кімнат, так що більше підійде для приватних котеджів, що проектуються.

інтер'єр кімнати для підлітка, художник

Немає потреби описувати, кому призначена ця кімната. Крім традиційних та необхідних предметів меблів є робочий простір для творчості, де вільно розміщується мольберт, є природне денне освітлення. Стіни використано як галерея для готових робіт юного художника.

інтер'єр кімнати для підлітка-художника

Фотографії зірок балету, м'які нейтральні тони, рожеві акценти декору — безперечно, ця кімната надихне майбутню приму-балерину театру на завзяті заняття та творчі імпровізації біля балетного верстата.

інтер'єр дитячої кімнати для юної балерини

Щоб відпрацьовувати па-де-де вдома, в кімнаті встановлено невеликий балетний верстат із дзеркалом.

інтер'єр дитячої для балерини

Рожеві тони ліжка, стільця та декоративного напису на стіні підкреслюють ніжність та витонченість дівчини, яка займається класичними танцями.

інтер'єр кімнати для підлітка дівчинки

Дитина з дитинства захоплюється музикою, грає на музичному інструменті та планує освоїти ще парочку, готуючись стати справжньою рок-легендою? Допоможіть йому в цьому, обладнавши дитячу кімнату в стилі репетиційної бази.

рок-зірка, інтер'єр кімнати для підлітка

Незайвим буде нагадати, що в інтер'єрі такої кімнати важливо передбачити гарну звукоізоляцію. Всі необхідні меблі розташовані дуже компактно, а основний простір кімнати призначений для репетицій на музичних інструментах. Творчій людині потрібен простір та свобода!

рок-зірка, інтер'єр дитячої кімнати

Ну а якщо росте вундеркінд, який мріє про Нобелівську премію в галузі хімії, фізики чи біології — створіть в інтер'єрі кімнати правильний настрій для геніальних ідей.

вчений, інтер'єр кімнати для підлітка

Моделі ДНК, молекул, великий простір для книг та наукових посібників, а також невелика лабораторія для перших наукових дослідів. Подбайте про хорошу провітрюваність кімнати та пожежну безпеку.

вчений, інтер'єр кімнати дитячої

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *