Веселі настінні ключниці

У ключів у будинку має бути своє місце. Це зручно і позбавляє власників від постійних пошуків ключів, що загубилися в квартирі. Традиційними є настінні ключниці, але представлені далі моделі складно назвати стандартними чи звичайними.

Часто втрачаєте ключі? Намагаєтеся бути організованішими? Спробуйте використовувати веселі, стильні, цікаві та, звичайно ж, функціональні ключниці на стіну. Деякі з них також пропонують додаткові функції, наприклад зберігання пошти, сортування ключів або порцію веселого сміху!

ключниця на стіну "чоловічки"

З цими смішними власниками ви більше не заберете помилково ключі своєї другої половинки. Як брелок додається ще один ключик, за допомогою якого вся зв'язка вставляється в спеціальні замкові свердловини для нього та її. До речі, дуже хороша ідея подарунку для пари, яка вирішила жити разом.

оригінальний подарунок для пари - ключниці настінні

магнітні ключниці

Оригінальна та проста ідея – використовувати магніт як тримач для ключів! Ці настінні ключниці у вигляді чоловічків виготовлені з якісного різнокольорового пластику з двома потужними магнітами, які зможуть легко утримати до 30 ключів!

Ще магнітні ключниці на стіну нам пропонує купити coolshityoucanbuy, цього разу у вигляді хмаринки. Дизайнер Duncan Shottоn вирішив, що все має бути просто, в дусі мінімалізму - матова біла хмара з сильним магнітом, стійка до подряпин.

Хмара - магнітна ключниця на стіну

Якщо ми про магніти, то всюдисущий amazon пропонує подарувати таку респектабельну ключницю на новосілля друзям. Більше того, зверху, в кишені, можна тримати пошту, кореспонденцію чи нагадування чоловікові винести сміття 🙂

настінна магнітна ключниця

Якщо магнітні тримачі створюють непотрібну намагнічену атмосферу будинку, зверніть увагу на звичайні ключниці у незвичайному виконанні, наприклад, такий гігантський ключ ви навряд чи втратите вдома.

ключ для ключів

З дитинства любите ведмедика Тедді? Тоді такі милі та симпатичні гачки для ключів і не тільки припадуть вам до душі.

гачки для ключів - ведмедик Тедді

Втрата ключів від машини може зіпсувати настрій надовго, є сенс пристебнути їх у надійному місці. А що може бути надійніше за настінну ключницю у вигляді ременів безпеки? Прекрасний подарунок чоловікам – автоаматорам.

місце для зберігання ключів – чоловікам

Ще один оригінальний спосіб тримати ключі в одному місці і не втрачати їх - ключниці у вигляді розеток, відповідно брелочки для ключів у вигляді виделок. Головне - не переплутайте зі справжньою розеткою 220В, буде не до сміху.

ключниця на стіну у вигляді розетки

Кожному члену великої сім'ї - за своєю особистою кольоровою липучкою у вигляді брелочку на зв'язку. А місцем зберігання всіх зв'язок стане невелика дошка, куди ліпляться ключі. Таку ключницю можна легко спорудити своїми руками, купивши в магазинах для шиття кольорові стрічки кріплення (у народі — липучки для одягу) Якщо ж сподобалася саме ця ключниця, купити можна тут.

ключниця своїми руками

Ідея порядку в хаосі знайшла своє відображення в цьому оригінальному тримачі ключів, одягу і всякої всячини, що є їжачком з гачків.

ключниця настінна з гачків

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *