Гачки - вішалки для речей з гілок дерева

Такі прості елементи інтер'єру як вішалки та гачки для одягу немає сенсу купувати, особливо якщо вони зроблені із пластику чи металу. Адже природа вже створила гачки-вішалки зручної форми, а головне — з екологічно чистих матеріалів — знайденої вами дерева гілки дерева.

 

Знайдену відповідну гілку вам залишиться трохи доопрацювати своїми руками. Обріжте зайві частини, почистіть гілку, злегка попрацюйте наждачним папером. Якщо вішалка буде використовуватися у вологому приміщенні, наприклад, у ванній, то її краще обробити водовідштовхувальним просоченням - прослужить довше.

Основу вішалки можна розпиляти на дві частини таким чином, щоб сторона, що прилягає до стіни, була плоскою. У двох місцях просвердліть дірочки для болтів або просто прибийте вішалку до стіни цвяхами.

Область використання таких гілок – вішалок велика. Це і туалет (для туалетного паперу), і простір поруч із дзеркалом (для біжутерії), і передпокій (для речей, капелюхів і парасольок), і кухня… Та загалом у кожній кімнаті квартири такі гачки знайдуть своє корисне місце під сонцем!

Фотографії: e-nest

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *