Зелений стиль: сушені кульбаби на стелі

Якось дві планети наблизилися одна до одної на мінімальну відстань, але на кожній діє своя сила тяжіння. І у верхньому світі, і в нижньому живуть люди, та тільки поділяє їх не лише різниця тяжіння… Це початок сюжету американського фільму Upside Down (у нашому прокаті «Паралельні світи»). Фантастичні картини у фільмі, де жителі однієї планети бачать перевернутий світ іншої, могли надихнути швейцарську художницю Реджін Рамсейєр (Regine Ramseier) створити цю незвичайну інсталяцію — сушені кульбаби на стелі.

сушені кульбаби на стелі

Унікальна композиція складається з більш ніж двох тисяч кульбаб! Вражаюче, що кожна квітка була трепетно і акуратно зірвана самою художницею неподалік власного будинку за містом. Адже від будь-якого подиху ці ефемерні рослини могли втратити всі свої пушинки! Потім усі кульбаби були засушені. Для цього було підготовлено аркуш фанери з насвердленими дірочками, куди були вставлені трубочки від коктейлів. Стебло кульбаб помістили в трубочки і на деякий час всю конструкцію залишили в сухому, теплому та закритому приміщенні без протягів. Таким чином, сушені кульбаби квіти можна було встановлювати на стелі без ризику розгубити всі пушинки.

інсталяція - сушені кульбаби на стелі

Вийшов ефект «перевернутого» світу, ніби ми ходимо вгору ногами над полем білих кульбаб! Приголомшливо! Адже таким чином можна створити поле будь-яких кольорів.

кульбаби під стелею

Рекомендуємо: сучасний заміський будинок важко назвати комфортним без наявності якісного джерела водопостачання. Щоб на ділянці з'явилася артезіанська свердловина, необхідно запрошувати перевірених та ліцензованих спеціалістів із буріння, наприклад, з компанії http://www.burgp.ru/boring.php.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *