Гідроізоляція ванної кімнати: особливості, технології та матеріали

Волога та вогкість – невід'ємні атрибути будь-якої сучасної ванної кімнати.

Такі несприятливі чинники негативно позначаються на довговічності незахищеного бетону перекриттів, здатні згодом зруйнувати плитковий клей, проникнути в мікротріщини підлоги. Врятувати від таких неприємностей зможе спеціальна процедура – гідроізоляція ванної кімнати із застосуванням сучасних технологій та матеріалів.

гідроізоляція ванної

Як правило, гідроізоляція кімнати, де встановлена сантехніка, проводиться комплексно – одночасно обробляються стіни та підлога, щоб досягти високих показників захисту від негативного впливу вологи. Для цих цілей використовуються різні види спеціалізованих гідроізоляційних матеріалів, які наносяться як обмазувальним, так і обклеювальним способом. В основі матеріалів обмазувального типу – окислений бітум, до якого додатково внесені спеціальні наповнювачі та розчинники, такі як латекс, гумова крихта тощо. Як правильно робити гідроізоляцію, почитайте на  http://www.hydroteks.ru/gidroizolyaciya_vannoy_komnaty/

Наносяться на поверхні з бетону та цегли такі склади, як правило, за допомогою намазки. Захисні якості даних гідроізоляторів виявляються лише у поєднанні з армуючої фібрової стяжкою, що підвищує міцність, зносостійкість та практичність поверхні.

Гідроізоляція обклеювального типу виготовляється на основі бітуму, додатково армованого склотканини, або поліестровим волокном. Модифікуються матеріали полімерами або атактичним поліпропіленом.

гідроізоляція ванної кімнати

Випускаються обклеювальні гідроізолятори в кількох варіантах, зокрема, самоклеючими, або наловлюваними. Більш зручними і простими в монтажі є гідроізоляційні матеріали, що самоклеяться, на поверхню основи яких нанесений клейовий склад. Вони відрізняються чудовою адгезією до будь-яких поверхонь, дозволяють забезпечити якісну гідроізоляцію ванної кімнати будь-яких розмірів та форм, з легкістю наносяться на підлогу та стіни.

Якісна гідроізоляція ванної кімнати – ефективний спосіб виключити негативний вплив вологи на різні матеріали та поверхні приміщення.

Доступна вартість та великий вибір гідроізоляційних матеріалів дозволяють забезпечити захист від негативного впливу вологи ванних кімнат будь-яких розмірів, роблячи їх більш довговічними та практичними в експлуатації, виключаючи передчасне руйнування покриттів. При цьому вартість гідроізоляційних робіт є цілком невисокою, а виконати їх можна навіть самостійно.

Зберегти та поділитися:


Читайте також: