Дитячий столик для малювання крейдою

Малята люблять малювати, причому їх незвичайні шедеври часто прикрашають шпалери, підлогу або меблі, що далеко не завжди тішить їхніх батьків. А якщо малювати можна і потрібно буде прямо на меблів? Зручний дитячий столик для малюків із ефектом грифельної дошки надасть таку можливість!
Перетворити своїми руками дитячий столик на простір для малювання крейдою досить просто. Необхідний стіл (комод, стілець, частина стіни) пофарбувати спеціальною грифельною фарбою для шкільних дощок. У цьому варіанті стандартний стіл з IKEA вбудували ємність для зберігання кольорових крейд.

дитячий столик для малювання крейдою своїми руками

Приготуйте необхідні інструменти та матеріали. Стіл можна як зробити самостійно, так і придбати готовий. Ще знадобляться чаша для крейди, дриль із спеціальною круглою насадкою, наждачка, фарба для грифельних дощок, клей.матеріали для столика з ефектом грифельної дошки

Намітьте в центрі столу отвір, куди потім буде поміщено кухоль.

намічаємо отвір у центрі столу для малювання крейдою

Вирізати отвір найзручніше буде за допомогою спеціальної насадки на дриль.
робимо отвір для чаші у центрі столу

Ось такий:

кругла насадка для дриля

Діаметр отвору повинен бути трохи меншим за діаметр чаші. Добре, якщо чаша буде з невеликим бортиком для зручності фіксування в столі.

чаша для крейди в столі

Але перед встановленням ємності для крейди поверхню столу необхідно добре обробити наждачним папером, а потім пофарбувати кількома шарами грифельною фарбою.

стіл ошкурюється наждачкою стіл покритий грифельною фарбою Кухоль фіксуємо клеєм.

клей та металева чаша для столика

Дитячий столик для малювання крейдою готовий! Запрошуйте дитину та насолоджуйтесь спільною творчістю!дитячий столик з ефектом грифельної дошки діти малюють крейдою на столику, покритому спеціальною фарбоюдіти малюють крейдою на столику

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *