Об'ємна картина аплікація для поздоровлень

Проста та витончена картина аплікація з паперу стане чудовим подарунком до будь-якого свята близької людини. Об'ємна аплікація з різнокольорових сердець, зірочок та інших фігурок легко робити і приємно дарувати. А головне - таке оригінальне привітання підійде для особливих випадків, адже ви зможете зашифрувати у фігурках дати, імена, місцевості та приємні побажання!

об'ємна картина аплікація з паперу

Як зробити об'ємну картину аплікацію своїми руками із паперу?

Для роботи приготуйте кольоровий папір або глянцеві журнали, картон, ножиці та клей. Виріжте з кольорового паперу чи сторінок журналів кілька десятків сердець чи інших симетричних фігурок невеликого розміру. Продумайте заздалегідь, як виглядатиме картина аплікація. Розмітте олівцем листок картону, продумайте колірну схему та місця, де будуть розташовані серця з привітаннями. Зігніть кожну паперову фігурку навпіл, нанесіть клей на одну половинку і наклейте рядами на щільний лист картону. Всю аплікацію потім вставте у раму.

об'ємна картина аплікація з паперу

Персоніфікуйте картинку, напишіть у сердечках улюблену пісню, вірш, ніжне повідомлення коханому, дату і місце вашого знайомства, привітання мамі, жартівливе послання друзям - все, що змусить вас і того, кому ви даруєте картину, посміхнутися і засвітитися радістю та ніжністю!

об'ємна картина аплікація з паперу своїми руками

Чудовий подарунок своїми руками, який зможуть зробити навіть дітлахи!

картина аплікація з паперу своїми руками

серця картина аплікація з паперу своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Объемная картина аппликация для поздравлений”

  1. зоя

    незвичайно. можна й у подарунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *