Лежанка для кішки своїми руками зі старої валізи

Коти та кішки вдома часто вибирають «своїм» місцем полиці та ящики з білизною, стос прасованої білизни та подушки, валізи з речами та гарячі батареї, стійко ігноруючи спеціальні котячі будиночки. Американська компанія Atomic Attic врахувала потяг домашніх улюбленців до звичайних предметів інтер'єру та запропонувала серію лежанок, виготовлені зі старих валіз, ящиків і навіть телевізорів! Така лежанка для кішки своїми руками, швидше за все, сподобається пушистику!

лежанка для кішки своїми руками зі старої валізи

Блаженство цього сірого смугастика ні словами описати, ні фотографією передати! Atomic Attic постаралися створити затишні місця відпочинку для ваших домашніх улюбленців, поєднавши вінтаж, ручну роботу та непотрібні речі. Звичайно, господарі теж оцінять такий предмет інтер'єру, який і без сплячого на ньому кота виглядає самостійним декором кімнати.

лежанка для кішки своїми руками

Котячі лежанки виготовлені з різноманітних вінтажних валіз, старих круглих офісних стільців і навіть коробів антикварних маленьких телевізорів! У комплект входить м'яка подушка для комфорту тварин, яку можна прати в пральній машинці.

котяча лежанка з валізи

Дно валіз та ящиків посилено платформою та ніжками з металу або дерева, таким чином перетворюючи просто половинку старої валізки на оригінальні меблі для домашніх тварин.

лежанка для котів своїми руками

Якщо захотілося порадувати себе та коханого кота такою лежанкою, дістаньте з комори зламану валізу або знайдіть її на блошиному ринку. Почистіть його та зніміть кришку. Потім покладіть на дно подушку в забавному чохлі з натуральної тканини, яка не електризуватиметься і натягуватиме на себе котячу шерсть. Чохол можна пошити спеціально, з тематичним візерунком смужок тигра або цяток леопарда, щоб домашній кіт почував себе Царем Звірів! Можна навіть вишити подушку, зобразивши на ній мишок, рибок чи симпатичних кошенят.

лежанка для кішки своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *