Пастельні тони в інтер'єрі: поради та рекомендації

Тільки пастельні тони в інтер'єрі будь-якої кімнати можуть виглядати нудно та безлико. У багатьох виникає бажання оновити дизайн квартири, додати нові штрихи, переграти рішення кольору. Декілька хороших порад дозволять цікаво «пограти» з пастеллю, не починаючи грандіозний ремонт.

пастельні тони в інтер'єрі

Пофарбуйте в пастельні тони центральні архітектурні елементи. Розміщення пастель на великих елементах в інтер'єрі, скажімо, геометричний візерунок на стіні, меблів або шторах, задасть відповідний м'який настрій всьому приміщенню. Також це є цікавим прийомом виділити що-небудь в інтер'єрі так, щоб не було надто яскраво чи кричаче.

пастельні тони в інтер'єрі їдальні

Поєднуйте пастельні тони в інтер'єрі з металевим оздобленням та аксесуарами. Рожеві та персикові відтінки чудово поєднуються з міддю, світло-блакитний вигідно підкреслює срібло, а зелені тони ефектно виглядають із золотом.

аксесуари в інтер'єрі пастельних тонів

Якщо вам набридло, що інтер'єр однієї з кімнат занадто милий, солодкий, «білий і пухнастий», з переважним домінуванням пастельних відтінків, не соромлячись змінюйте на колір основних деталей на темніший і глибший. Нехай пастель залишиться легкими штрихами.

інтер'єр спальні в пастельних тонах з переважанням сірогоВикористовуйте все багатство палітри пастельних фарб, а не тільки зовсім бліді та світлі.

яскраві штрихи в інтер'єрі спальні пастельних тонівКомбінуйте пастельні тони в інтер'єрі та натуральні матеріали оздоблення. Враховуючи багатство пастелі в природі, ви не можете помилитися у поєднанні ніжних відтінків, дерева, каменю та натуральних тканин у вашому власному просторі. Щоб кімната не виглядала як лісовий заповідник, використовуйте сучасні лінії, геометричні візерунки плюс один-два сміливі колірні акценти.

натуральний декор в інтер'єрі пастельних квітів

Переважаючі пастельні тони кімнати не виглядатимуть дитячими та наївними, якщо ввести в інтер'єр чорний колір у меблях, аксесуарах, декорі та графічних візерунках. Чорний геометричний орнамент на килимі або шторах. http://mottura.ua/products/solntsezashhitnye-rolety) відразу зробить приміщення серйознішим.

чорний колір в інтер'єрі пастельних тонів

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *