Меблі у вигляді тварин із ящиків

Чи можете ви уявити собі шафу у вигляді корови або журнальний столик у вигляді гусака? Уявили? Тепер порівняйте з меблями у вигляді фермерських тварин, які створила дизайн-студія Seletti для любителів кантрі-стилю та любителів нестандартних рішень в інтер'єрі.

журнальний столик - меблі у вигляді тварин

Колекція меблів отримала назву Sending Animals (Надсилання тварин). Основним матеріалом для її виготовлення стали дерев'яні поштові скриньки з маркуванням "верх", "обережно, що б'ється!" і так далі. Меблі у вигляді тварин поки що складаються з трьох представників: корови, свині та гусака.

меблі у вигляді фермерських тварин

Корова є шафою для посуду. Відділення різного розміру та форми дозволяють зберігати в шафці все – від високих пляшок до столових приладів. Призначення меблів у вигляді свинки - журнальний столик з ящиками для зберігання книг, журналів та інших необхідних речей у вітальні. Хоча з таким же успіхом шафу свиню можна використовувати і на кухні, і в дитячій. Ну а гусака передбачається тримати в спальні як невелику тумбочку. Такі меблі у вигляді тварин добре впишеться в дачний інтер'єр у стилі кантрі, з картатими фіранками та букетами польових ромашок на вікнах.

шафа для посуду - меблі у вигляді тварин

дерев'яний стіл у вигляді гусака від Seletti меблі у вигляді тварин

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *