Оригінальний стелаж Pin Press, що змінює форму

В умовах швидкого темпу життя і дітей, що ростуть, зручно, щоб у квартирі були меблі, здатні підлаштовуватися під умови, що часто змінюються. Адже добре, якщо легким рухом можна змінити розташування полиці для книг або створити систему зберігання речей у вигляді власного силуету! Оригінальний стелаж Pin Press не має аналогів серед меблів. Унікальна система висувних кілочків дозволяє формувати будь-яку поверхню для різних потреб.

Дизайнери студії OOO My Design розробили незвичайний предмет інтер'єру у вигляді панелі з пластиковими трубками, що рухаються вперед-назад.

pin press меблі, що змінюють форму

Приклавшись зі зворотного боку рукою, ногою або всім тілом, навіть дитина запросто видавить силует або візерунок. Pin Press був спочатку розроблений спеціально для інтер'єру дитячої кімнати, щоб таким чином поєднати ігровий майданчик та модульний стелаж для іграшок, речей та книг.

дитячий стелаж Pin Press

Сам оригінальний концепт виграв найпрестижніший конкурс меблевого дизайну Josep Ros. Думаю, що подібні панелі – полиці чудово впишуться і в інтер'єр сучасної вітальні для дорослих!

оригінальний стелаж Pin Press

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *