Прикраси із шишок на Новий рік

Крім різдвяних гірлянд, З шишок можна зробити практично весь новорічний декор для ялинки та інтер'єру квартири. У таких прикрас маса переваг: використання природного матеріалу, що дає приємний аромат, можливість насолоджуватися роботою, зробленою своїми руками разом з дітьми, економія коштів на дорогих ялинкових іграшках.

ялинкові іграшки своїми руками з шишок

Щоб зробити гарний новорічний виріб їхніх шишок на Новий рік, вам знадобляться, в першу чергу, самі шишки та клей. Інші матеріали — за бажанням, наявністю та потребою: різнокольоровий пластилін, фарби, блискітки, стрічки, намистини, кольоровий папір, тканина і так далі. А фантазію та натхнення можна пошукати трохи нижче.

новорічні вироби з шишки своїми руками

З великих соснових чи кедрових шишок зробіть мініатюрні ялинки. Як підставку використовуйте пластикові або залізні кришечки від банок, а різнокольорові кульки з тканини, набитої ватою, вставте в кожну лусочку. Можна також використовувати намисто на нитці або окремі великі намистини.

Перетворити кожну гулю на мініатюрне різдвяне дерево можна і так. Посадіть шишку в горщики або навіть кришки від балончиків дезодоранту або іншого спрею. Грунт прикрасьте мохом або ватою, горщик - стрічкою, а саму гулю покрийте "снігом" - спеціальним напилювачем, блискітками або фарбою.

новорічні прикраси із шишок своїми руками

Кожна шишка навіть без додаткового декору сама по собі є милим різдвяним прикрасою. Просто прив'яжіть до них стрічки-мотузки і розвісьте на ялинці або по всій кімнаті.

дракон із шишки своїми руками

З шишки можна зробити своїми руками якогось доброго та симпатичного динозаврика. Сама шишка виступатиме в ролі лускатого тіла, а всі додаткові елементи можна зліпити із пластиліну.

вироби з шишок своїми руками, новорічні фігурки

Подібним способом можна зробити безліч фігурок тварин, людей та казкових персонажів: від мініатюрних чоловічків до великих ведмедів. Хороший клей та різні додаткові деталі допоможуть зробити іграшку справді оригінальною та неповторною.

новорічні вироби з шишок своїми руками

Та й різдвяну ялинку — красуню також можна повністю зібрати з шишок!

різдвяна ялинка своїми руками з шишок

Таку новорічну красуню навіть не потрібно прикрашати кульками та гірляндами.

різдвяний вінок із шишок своїми руками на двері

Щоб створити новорічний настрій ще на порозі будинку, повісьте на двері різдвяний вінок, зроблений своїми руками з шишок.

Щасливого святкування Нового 2021 року та Різдва!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Украшения из шишек на Новый год”

  1. Ольга

    А як зробити цього чудового ведмедика, з ялинкою все зрозуміло, а ось з ведмедиком у труднощі))) спасибі

    1. YuPo

      схеми збору ведмедика немає, так що підказати не можу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *