Частини тіла: прикраси з ляльок

При погляді на сміливу колекцію біжутерії дизайнера Margaux Lange виникають змішані почуття. З одного боку, деяка ностальгія на ті часи безтурботного дитинства, коли ми грали в ляльки і з нетерпінням чекали в подарунок на свято нової Барбі. З іншого боку, у мене особисто виникає асоціація із серіалом «Декстер», фільмами жахів та трилерами про розчленовані тіла. Моторошні, шокуючі або сміливі та креативні прикраси з ляльок - вирішувати тільки вам!

Для прикрас дизайнер використовує розрізані ляльки Барбі та Кена, у хід йдуть практично всі частини тіла: обличчя, руки, ноги, торс, а також лялькові взуття та аксесуари. Фантазія та сміливість художниці дозволяє створювати прикраси для дорослих з неймовірним поєднанням синьо-зелених очей, коралових та червоних губ, різних відтінків кольору шкіри ляльок, переплетенням рук та ніг, жіночих лялькових округлих форм та мужніх лялькових кубиків на пресі.

У великій дизайнерській колекції є кольє, брошки, браслети, сережки та персні з частинами тіла культових ляльок. Така біжутерія точно не для консерваторів! Деякі моделі цілком можна носити як повсякденне прикраси, але деякі підійдуть тільки для арт-вечірок і свята Хеллоуїна.

До речі, подібні прикраси з ляльок ви можете спробувати зробити самостійно, використовуючи непотрібні іграшки дочки. Подивіться, що можна вигадати.

прикраси з ляльок прикраси з рук ляльок дизайнерські прикраси з ляльок Барбі кольє з частин ляльок кулон з осіб ляльок перстень з обличчя Кена кулон із частин ляльок браслет з рук ляльок Барбі незвичайні прикраси з ляльок Барбі браслет із частин ляльок Барбі bizhuteriya-iz-barbie-10 bizhuteriya-iz-barbie-11 bizhuteriya-iz-barbie-12 bizhuteriya-iz-barbie-15 bizhuteriya-iz-barbie-13

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *