Настінна креативна ялинка на Новий рік

Pop Tree (Популярне Дерево) – сучасна ода давньої традиції новорічних свят – різдвяної ялинки. Це альтернатива живого хвойного дерева, з удосконаленою художньою конструкцією та дизайном, яка може приймати різний зовнішній вигляд.

pop tree штучна ялинка з фанери

Натхнене японським орігамі та об'ємними виробами з паперу, це новорічне дерево покликане бути простим, невигадливим та красивим. Виготовлене з переробленої ДСП та березової фанери, розгорнутий Pop Tree пожвавлює плоский, непомітний об'єкт.

pop tree альтернативне сучасне різдвяне дерево

Таке фанерне дерево – практичний варіант для людей, які мешкають у невеликих приміщеннях. Ялинка легко збирається, зберігається і займає дуже мало місця під час встановлення, адже підвішується на стіні в кутку.

Ідея створення подібної альтернативи ялинці прийшла кільком художникам із Каліфорнії. Форма настінного різдвяного дерева проектується в комп'ютерній програмі, а потім лазер вирізаємо точно і акуратно задану форму з листа фанери.

pop-tree сучасна штучна ялинка з картону або дсп

Ідея прекрасна тим, що можна спорудити різні розміри та форми креативної розкладної ялинки на стіну будь-якої кімнати. Нас же більше має цікавити, як можна зробити таку ялинку своїми руками. Без використання лазерів та комп'ютерних технологій таке дерево можна самостійно вирізати із щільного подвійного картону, користуючись фотографією вищою як схемою.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *