Прикраси з винних пробок своїми руками

Якщо після всіх виробів із кірки у вас ще залишилося з десяток пробок, то з них своїми руками можна зробити кілька простих і нехитрих прикрас на Новий 2021!

Більшість проектів не потребують спеціальних знань, умінь чи інструментів. Клею та винних пробок буде більш ніж достатньо, щоб швидко закінчити іграшку. Дайте волю вашій різдвяній фантазії, залучіть до цього веселого заняття діток - і на додаток до представленого декору зробіть ще кілька ялинкових прикрас.

Шість пробок складіть в пірамідку і склейте між собою гарячим клеєм, рідкими цвяхами або будь-яким іншим складом, що клеїть. Ще одну пробічку розріжте на кілька частин і перетворите кожну на стовбур для новоствореної ялинки-пірамідки. Щоб зручно вішати іграшку, обв'яжіть її мотузкою або стрічкою.

За таким же принципом із пробочок складаємо і склеюємо якусь фігурку, наприклад, виноград або ягоду. Пробки можна залишати природного кольору та фактури, а можна додатково розфарбувати їх фарбами та покрити блискітками, бісером або намистинами.

Ось таким пробково-ягідним декором можна прикрасити пляшки з вином чи шампанським на святковому столі, причому не лише на Новий 2021 рік, а й інші свята та урочистості.

На католицьке Різдво у країнах традиційною окрасою вважається різдвяний вінок на дверях. Зробіть його з винних пробок, нанизаних на волосінь з вкрапленням бусин та стрічок.

Спробуйте поекспериментувати та зробити своїми руками із пробок гірлянди, кульки, сніжинки, будиночки та фігурки казкових персонажів!

Щасливого святкування Нового 2021 року та Різдва!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *