Різдвяні вінки своїми руками з горіхів та зерна

Новорічні свята 2021 вже зовсім близько, а врожайна осінь ще недалеко. Сьогодні подивимося ідеї створення своїми руками нестандартних різдвяних вінків на вхідні двері із використанням щедрих дарів природи.

новорічний вінок із цукерок своїми руками

Для роботи потрібно з основного: коло з будь-якого матеріалу (пінопласт, дерево, пластик, солома), зерна (горіхи, квасоля, жолуді, каштани, насіння), клей. Для декору можна використовувати фарби в балончиках, блискітки, стрічки, гілочки дерев та все, що знайдеться під рукою.

різдвяний вінок на двері із жолудів своїми руками

Ось такий симпатичний салатовий вінок зроблений із жолудів. На його прикладі і подивимося стандартну технологію виготовлення, яка насправді дуже проста. Головне – терпіння та посидючість!

Збираємо в ємність зерново-горіховий матеріал, за потреби його промиваємо. Якщо є підозра, що в горіхах, зернах або жолуді можуть жити комахи, то краще заздалегідь підсмажити їх у духовці, 10-15 хвилин при температурі 300-350 градусів.

Дайте жолудям охолонути і можна приступати безпосередньо до виготовлення вінка. За основу беремо те, що у вас є відповідної форми. Зокрема, для цього віночка із жолудів використовується туго скручений джгут соломи. Ось на нього акуратно, один за одним, приклеюємо кожен жолуд у певному напрямку, щоб шар горіхів покривав основу рівномірно, одним шаром. Для роботи можна використовувати будь-який відповідний клей, наприклад гарячий клейовий пістолет, монтажний клей «рідкі цвяхи», «Момент» та інші.

У результаті вийде ось такий «врожайний» вінок:

Можна залишити в натуральному кольорі та вигляді, а можна взяти балончик з фарбою і пофарбувати у всі кольори веселки, додавши принагідно декор у вигляді намистин, блискіток, цукерок та ялинових гілочок. Не бійтеся поєднувати різні матеріали, нехай навіть на перший погляд непоєднувані!

Будьте сміливішими – і результат вас не розчарує! А поки що – кілька стандартних «монохромних» прикладів горіхово-зернових вінків.

Щасливого святкування Нового 2021 року та Різдва!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *